Bu haftanın magazin iddialarından biri Arnold Schwarzenegger başlangıçta memnun değildim Chris Pratt kızıyla çıkmak Katherine ama oyuncu onu kazanmayı başardı. Dedikoducu Polis uydurma hikayeyi çürütebilir. Açıkçası doğru değil.

Pratt, yalnızca yedi aylık flörtün ardından nişanlısına soruyu sordu. TAMAM MI! ünlü babası, hayranı değildi Jurassic World ilişkilerinin ilk aşamalarında yıldız. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Arnold, Katherine'in bir aktörle çıkması konusunda deli değildi - Hollywood sahnesini çok iyi biliyor ve bir evliliğin ne kadar zor olduğunu biliyor. Chris, Katherine için en iyisini istediğini anladı ve iyi niyetinden başka hiçbir şeyi olmadığı konusunda ona güvence verdi. Bunu konuştular ve buzu erittiler. 'Derginin önermesi basitçe doğru değil. Kasım ayında, Pratt, Katherine’in babasıyla ilk kez vakit geçirirken görüldü. . Oyuncu ve kız arkadaşı, Arnold ve kız arkadaşı Heather Milligan ile Los Angeles'ta kahvaltıda bir araya geldi. People dergisi, çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağıdır. TAMAM MI! , o sırada, “Arnold, Chris ve Katherine'in ona katılmasından mutlu görünüyordu. Arnold, Chris ile vakit geçirmekten çok memnun görünüyordu. Anlaştıkları ve birbirlerini tanımaktan zevk aldıkları açıktı. '

Kayda değer, Arnold, aktör kızıyla çıkmaya başlamadan önceki yılların hayranıydı. . Haziran 2015'te, “James Corden ile Geç Geç Şov” un Twitter hesabı, kuliste bulunan imza duvarının bir fotoğrafını paylaştı. Görüntü, Pratt'in gelecekteki kayınpederinin yanına adını imzaladığını ve 'Friggin 'Arnold'un hemen yanında!' Diye eklediğini gösterdi. Terminatör star daha sonra anlık görüntüyü yeniden tweetledi ve 'CHRIS PRATT'ın hemen yanındayım' yazdı. Daha sonra oyuncuyu 'canavar açılış hafta sonu' için tebrik etti. Jurassic World , 'Hak ediyorsun' ekliyor.

Derginin makalesini çürüten tüm kanıtlara ek olarak, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak tarafından bunun tamamen doğru olmadığı da söylenir. Maalesef şaşırmadık TAMAM MI! Sahte hikayesi. Yanlış haber yaptığımız için Aralık ortasında dergiyi basıyoruz. Pratt ve Katherine çoktan nişanlanmışlardı ve o bebeğine hamileydi. . Oyuncu bir sonraki aya kadar evlenme teklif etmedi ve birlikte bir çocuk beklemiyorlardı. Bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını çağırdı Pratt, Anna Faris ile tekrar bir araya geliyordu. . Tabloid, oyuncunun kişisel hayatına dair hiçbir fikre sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.