Magazin dergileri sık sık atıyor Chris Pratt diğer ünlülerle sahte kan davalarına. Dedikoducu Polis oyuncunun diğer yıldızlarla var olmayan savaşlarının çoğunu çürüttü. İşte konuyla ilgili birkaç yanlış söylenti.

Şubat ayında, oyuncunun Katherine Schwarzenegger ile nişanlandığı haberinden kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB haksız yere iddia etmek için Pratt, babası Arnold ile anlaşmazlığa düşmüştü . Dergi, Terminatör yıldız Pratt'tan nefret ediyordu ve ailesiyle evlenmesini istemiyordu çünkü 'ailede ondan daha büyük bir film yıldızı hiç olmamıştı.' Gerçekte, Arnold, galaksinin gardiyanları nişan haberini takip eden yıldız, 'Ekstra' diyerek, 'İkisi de çok mutlu. Ona söylediğim gibi, o çok sevimli bir adam. Chris'i seviyorum. O harika. ' Zamanın kanıtladığı gibi, Arnold bu ayın başlarında kızının düğününe aktörle mutlu bir şekilde katıldı.Dedikoducu Polis ayrıca Şubat ayında RadarOnline'ı yanlış bir şekilde bildirdiği için Pratt, eski karısı Anna Faris ile çekişiyordu. Schwarzenegger ile nişan haberini takiben. Bloga göre, oyuncu eski kocasının yazarla sadece yedi ay çıktıktan sonra nişanlanmasından memnun değildi. Ancak Faris, nişan haberi çıktıktan sonra eski sevgilisini ve o zamanki nişanlısını Instagram'da tebrik etti. Oyuncu daha sonra podcast'inde 'Anna Faris Kalifiye Değil' dedi, 'Onu seviyorum ve onu seviyorum ve birbirlerini buldukları için çok mutluyum.' Faris, kendisi ile Pratt arasında 'herhangi bir acı olmadığını' da not etti.

2017 yılında Dedikoducu Polis sahtekarlığı çürütmek Star hakkında hikaye Pratt, Justin Bieber’ın arkadaşı olma girişimlerini küçümsüyor . Her iki yıldız da Hillsong Kilisesi'nin üyeleridir ve isimsiz bir kaynak dergiye Bieber'ın 'Chris'in ondan hoşlanması için çok uğraştığını' ancak aktörün şarkıcıyla hiçbir şey yapmak istemediğini söyledi. Çay.' Pratt’ın sözcüsü kayıtta bize önermenin 'tamamen yanlış' olduğunu söyledi. Çıkış, temelsiz makalesini basitçe hem oyuncu hem de müzisyen aynı kiliseye katıldığı için uydurdu.

Ve 2016'da, Dedikoducu Polis bozuldu Sabah Defteri yayın tarihini yanlış bildirdiği için Jurassic World devam filmi, sözde bir Pratt ve yardımcı yıldız Bryce Dallas Howard arasındaki düşmanlık . Oyuncunun temsilcisi bize hikayenin saçma olduğunu söylemekle kalmadı, aynı zamanda Howard da daha sonra bu söylentiyi Twitter'da yalanladı. Bir hayran, rol arkadaşı ile kavga ettiği iddiasını sorduktan sonra aktris, “Bu söylenti o kadar da doğru değil !!! Chris'e tapıyorum! Önümüzdeki yıl çekim yapıyoruz ve günleri sayıyoruz !!! ' Jurassic World: Fallen Kingdom Pratt ve Howard arkadaş kalırken, planlandığı gibi 2018'de piyasaya sürüldü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.