Chris Pratt ve Anna Faris yanlış bir tabloid raporuna rağmen bir uzlaşmaya gitmiyor. Dedikoducu Polis iddiayı düzeltebilir. Ayrı düşen eşler, küçük oğullarına ortak ebeveynlik yapmaya devam ederler, ancak bir daha bir araya gelemezler.

Son sayısında bir başlık TAMAM MI! 'Chris ve Anna: Mendil mi?' Ekteki makale, eski sevgililerin 6 yaşındaki oğulları ile geçen ay görüldükleri için evliliklerini sonlandırma konusunda “fikirlerini değiştirdiklerini” söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Ayrıldıklarını bilmiyorsan, her zamanki gibi aşık olduklarına yemin ederdin. Görünüşe göre birbirlerinin şirketlerinden zevk alıyorlar ve birbirlerini nasıl güldüreceklerini biliyorlar. 'Tabii ki, Pratt ve Faris'in ikisi de başka insanlarla ilişki içindedir. Pratt, Katherine Schwarzenegger ile yaz boyunca çıkmaya başlarken, aktris geçen Kasım ayından bu yana görüntü yönetmeni Michael Barrett ile ilişki içindeydi. Yine de, çıkış noktasının şüpheli içeriden biri şöyle diyor: 'Michael ve Katherine, Chris ve Anna'nın ortak ebeveynlerle takılmasından hoşlar, ancak bugünlerde ne kadar iyi geçtiklerini bilemeyecek kadar heyecanlı olmayacaklar.'

Görünüşe göre uydurulmuş kaynak, Pratt ve Faris'in 'aşklarından düştüklerini düşündüklerini, ancak yine de birbirlerine çekildiklerini' söyleyerek devam ediyor. Sözde ihbarcı şu sonuca varıyor: 'Tekrar bir araya gelirlerse kimse şaşırmaz.'

Ayrı düşen eşler çok arkadaş canlısı ve dostane olsalar da boşanmalarını iptal etmiyorlar. Aslında, İnsanlar geçen hafta bildirdi Pratt ve Schwarzenegger nişanlanabilirdi İlişkileri ciddileşmeye devam ettikçe 'er ya da geç'. Saygın satış noktası ayrıca şunları kaydetti: Pratt ve Schwarzenegger, Atlanta'da bir randevu gecesinde görüldü. geçen hafta, ikisinin 'çok sevecen ve baştan sona öpüştüklerini' de sözlerine ekledi.

Bu arada E! Haber bir aydan daha kısa bir süre önce kaydedildi Pratt ve Faris 'yeni ortaklarla yoluna devam etti' ve ikisi de 'birbirlerinden oldukça mutlu' görünüyor. Anlaşılan TAMAM MI! ayrılıklarından bu yana iyi şartlarda kaldıkları için görüşmediği eşleri yeniden bir araya getirmeye çalışıyor.

Aslında, Dedikoducu Polis Benzer şekilde spekülasyon yaptığında geçen ay magazin dergisini çoktan basmıştı. Pratt ve Faris yeniden bir araya geliyorlardı. . O zamanlar doğru değildi ve şimdi gerçekleşmeye daha yakın da değil. Ek olarak, dergi, yabancılaşmış eşler arasındaki ilişkiye dair sıfır kavrayışa sahip olduğunu kanıtladı. Mayıs 2017'de, haber kaynağı şunu iddia eden bir kapak haberi yayınladı: Pratt ve Faris ikinci bir çocuk bekliyorlardı . Birkaç ay sonra ayrıldılar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.