Chris Pratt ve Anna Faris tamamen spekülatif ve yanlış iki rapora rağmen bir araya gelemiyorlar. Sahte teori basitçe ortaya çıkıyor çünkü eski sevgililer bu hafta birlikte vakit geçiriyorlardı. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Pazartesi günü, görüştüğü eşlerin 6 yaşındaki oğulları Jack ile Santa Monica'da yürürken fotoğrafları çekildi ve ertesi gün bir kez daha birlikte görüldü. Eski çiftin halka açık gezileri ilham verdi Yaramaz Dedikodu 'Back On?' başlıklı bir makale yazmak için Chris Pratt ve Eski Anna Faris Bu Hafta Birkaç Kez Birlikte Görüldü. 'Kelly Ripa Michael Strahan Drama

Blog, varsayımını destekleyecek sıfır kanıta sahip, ancak ekliyor, 'Tekrar bir araya gelebilirler mi yoksa sadece arkadaş mı? Zaman gösterecek!' Aslında, Dedikoducu Polis şimdi söyleyebilirim. Eski sevgililer bir araya gelmedi. Pratt, kız arkadaşı Katherine Schwarzenegger ile akşam yemeği yedi Çarşamba gecesi, o ve eski sevgilisi birlikte vakit geçirdikten bir gün sonra. Ayrıca Çarşamba günü, Faris, erkek arkadaşı Michael Barrett ile görüldü , geçen Kasım ayından beri çıktığı kişiyle. Doğal olarak, web sitesi eski sevgililerin her ikisinin de başka insanlarla görüştüğünden bahsetme zahmetine girmiyor.

Ne yazık ki, TAMAM MI! benzer şekilde sahte bir hikaye yazdı ve Pratt ve Faris'in 'çitleri onardığını' öne sürdü. Eski sevgililerin bir arada görüldüğünü kaydeden dergi, 'Bu ikisiyle GERÇEKTEN burada neler oluyor?' Diye soruyor. Eski çiftin gezisi 'tekrar bir araya geldiklerini' gösteriyorsa, güvenilmez tabloid soruları. Öyle değil.

İnsanlar Perşembe günü bildirdi ki Pratt ve Faris 'çok arkadaş canlısı ve oğullarıyla birlikte olduklarında mutlu görünüyorlar. ' E! News, ' Anna ve Chris'in arası iyi. . İkisi de yeni hayatlarına devam ettiler ve mutlular. ' Eski sevgililer çok dostane ve küçük çocuklarına ortak ebeveynlik yapmak için birlikte çalışıyorlar, ancak bir romantizmi yeniden alevlendirmemişler. Aktör ve aktrisin sırf halkın arasına çıktıkları için romantik bir şekilde uzlaştıklarını varsaymak saçma.

Tom Sellecks Tochter bricht die Stille

Sonuç : Bu oldukça basit. Uzaklaşan eşlerin her ikisinin de önemli başkaları var, bu yüzden geri dönmedikleri açık. Pratt, eski sevgilisiyle çıktıktan sonra bir akşam yemeği randevusu için tanıştığı Schwarzenegger ile çıkıyor. Faris, Pratt ile birlikte dışarı çıktıktan kısa bir süre sonra aktrisin yanında görülen Barrett'la çıkıyor. Eski sevgililerin ikisinin de yoluna devam ettiği, ancak oğullarına ortak ebeveynlik yapmak için iyi şartlarda kaldığı açık. Pratt ve Faris'in uzlaşması hakkındaki spekülasyonlar her düzeyde kanıtlanabilir şekilde yanlıştır.

Gerçekleri Paylaşın OK! Dergi


Chris Pratt ve Anna Faris, üst üste ikinci gün görüldükten sonra tekrar birlikteler. 30 Ağustos 2018 Perşembe Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı

ist James Brolin immer noch mit Barbra Streisand verheiratet

https://www.sharethefacts.co/share/4e126ab6-a2ee-4f8f-91ff-aaf1defe144d

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.