Chris Martin için 'planlama' değil Dakota Johnson tanışmak Gwyneth Paltrow . Bir dizi yanlış haber, Coldplay cephesindeki adamın kız arkadaşını eski karısıyla tanıştırmaya hazır olduğunu iddia eder. Dedikoducu Polis bu yanlış bilgilendirilmiş hikayeleri kolayca çürütebilir.

İddialar başlangıçta tarafından yayınlandı Zarafet İngiltere'de bir tabloid olan ve son sayısının 'Chris Dakota'yı' Gwyneth Testi 'İçin Gönderdi. Çekişmeler daha sonra son birkaç gün içinde hızla çevrimiçi yayıldı. Günlük posta onları çevrimiçi olarak aldı. İngiliz gazetesi, 'Chris, ikili arasında bir buluşma ayarlıyor' diyor ve dedikodu dergisinden sözde bir kaynağa şu sözlerle alıntı yapıyor: 'Buluşmaları an meselesiydi ve Chris zaten bir tanışma önermeye başladı. . 'Ancak bu sözde ihbarcı, 'durumu' Johnson için 'biraz korkutucu' olarak tanımlamaya devam ediyor ve hatta 'Arkadaşları şaka yaptılar, bu ilk defa kayınvalidenizle tanışmaya hazırlanmak gibi.' Yayının içeriden olduğu iddia edilen kişi, “Chris, Gwyneth'i hâlâ bir kaide üzerine oturtuyor ve onun görüşü onun için çok şey ifade ediyor. Garip gelebilir ama Dakota buna alışması gerektiğini fark edebilir. '

ist michelle obama ein mann transgender

İddiaları son günlerde birçok yerde yaydı. Metre ve Hıristiyan Postası . Ancak iki önemli sorun var. İlk olarak, bu çıkışlardan hiçbiri iddiaları doğrulamadı. İkinci olarak, araştırsalar, Martin'in ikili için bir 'giriş' planlamadığını öğreneceklerdi çünkü Johnson ve Paltrow çoktan tanıştılar .

İkili, 2014 baharında Goop'un sponsor olduğu bir etkinlikte birlikte zaman geçirdiler. Hatta Meyer’in Hollywood yöneticisi Ron Meyer ile birlikte Jennifer Meyer ve Tobey Maguire ile bir fotoğraf çektirdiler. Dahası, toplantıya Martin de katıldı. Yani, yaklaşık dört yıl önceki takılmanın koşulları şu andaki dinamikten farklı olsa da, Johnson'ın rock'çı ile romantik ilişkisi göz önüne alındığında, aktrisin Paltrow ile 'ilk kez' buluşacağını iddia etmek pek mantıklı değil. durum değil.

Wo war Chris Tucker?

Buradaki gerçekte doğru olan tek yön, Martin ve eski karısının şu noktaya kadar yakın kalmasıdır. Paltrow geçenlerde 'kardeşim gibi' olduğunu söyledi. Martin'in Brad Falchuk ile olan ilişkisini desteklemesi gibi, Johnson'la olan ilişkisine katılmasını isteyeceğini tahmin etmek mantıksız değildir. Ancak Johnson'ın bir 'Gwyneth testini' geçmesi için bir 'buluşma' ayarlamakla ilgili tüm bu saçmalıklar tam da bu ... saçmalık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.