Yaptı Chris Martin eski karıma sor Gwyneth Paltrow evlenme izni için Dakota Johnson ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Martin ve Johnson, Yeni Yılda Maldivler'de Paltrow ve kocası Brad Falchuk'a katıldı. Star , Coldplay solisti, kız arkadaşına evlenme teklif etmeden önce eski karısından izin almak istedi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Chris ve Dakota'nın Gwyneth ve Brad ile tatile gitmelerinin ana nedeni, tüm dünyaya evleneceklerini duyurmadan önce havayı boşaltmak ve farklılıklarını bir kenara bırakmak istemeleriydi. 'Prizin hikayesi açıkçası doğru değil. Paltrow, 'Live with Kelly and Ryan' da ortaya çıktı Maldivler gezisinin aslında balayı olduğu geçen hafta. Oyuncu, “Noel'de büyük bir aile balayı geçirdik. Böylece, yeni kocam ve çocukları, çocuklarım, eski kocam, en iyi aile dostlarımız [hepsi gitti]. Çok modern bir balayıydı. '

Bu arada, iki çiftin 'farklılıklarını bir kenara bırakmaları' gerektiği fikri de doğru değil. Paltrow, 'Canlı' görünümü sırasında, Martin ve kendisinin 'çocuklar için acıyı en aza indirmek için' çok arkadaşça davrandıklarını açıkladı. 'Ve sadece ebeveynlerini yemek masasının etrafında görmek istiyorlar, bu yüzden biz sadece bunu korumaya çalışıyoruz.' Bunlara ek olarak, Johnson Şükran Günü'nü Paltrow, Martin ile geçirmişti. ve onların çocukları. Kenara çekilecek hiçbir fark yok.

Gazetenin hikayesi de anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Paltrow'un temsilcisine ulaştı ve kayıtta bize bunun saçma olduğunu söyledi. Kayda değer, Star oyuncunun özel hayatı hakkında doğru bir şekilde haber yapma konusunda çok zayıf bir geçmişe sahip. Dedikoducu Polis Geçen Kasım ayında gazeteyi yanlış haber yaptığı için bastı. Paltrow yeni kocasıyla bir kız çocuğu evlat ediniyordu. . Bu olmadı ve oyuncu röportajlarda daha fazla çocuğu olmadığını belirtti.

Geçen Eylül, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiye seslendi Falchuk, Paltrow'a olan düğününü iptal ediyordu. . Çıkış, aktrisin 'sunağa atıldığı' konusunda ısrar etti çünkü o zamanlar nişanlısı Martin ile ne kadar yakın olduğunu kıskanıyordu. Sadece iki hafta sonra, Paltrow ve Falchuk koridorda yürüdüler. Bu son makale güvenilmez tabloid'den daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.