Bir tabloid iddiaları Chris Hemsworth 'eşi, Elsa Pataky ile arkadaşlığını kıskanıyor Yenilmezler: Oyun Sonu ortak yıldız Brie Larson ve oyuncunun onu çalmaya çalışabileceğine inanıyor. Hikaye tamamen saçma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB , Hemsworth ve Larson, Thor ve Kaptan Marvel olarak sahneleri çektikten sonra cilveli bir arkadaşlık geliştirdi ve karısı bundan memnun değil. Sözde bir kaynak dergiye, Pataky'nin diğer oyuncu tarafından 'çarpıcı, akıllı ve komik' ve 'Chris'in bekar olsaydı tam olarak isteyeceği türden bir kız' olduğu için tehdit edildiğini söyler.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Avustralya'da kocası ve çocuklarıyla birlikte yaşayan Pataky'nin, kadın rol arkadaşlarına yaklaşmasını istemediği için 'Chris bu gişe rekorları kıran filmler için dünyayı her gezdiğinde' gerginleştiğini iddia ediyor. Şüpheli bahşişçi, Hemsworth'un 'Elsa ile Brie arasında kesinlikle hiçbir şey olmadığı konusunda ikna etmeye çalıştığını' söylemeye devam ediyor, ancak ikna olmadı.

Sözde 'kaynak' ayrıca Pataky'nin Larson'a kırmızı halı galasına kirli bakışlar attığını iddia ediyor. Yenilmezler: Oyun Sonu Los Angeles'ta geçen hafta. Güvenilir olmayan çıkışa göre, aktrisin bunu anlatmanın yolu buydu. Kaptan Marvel kocasını 'geri çekmek için' yıldız. Bu iddiayı destekleyecek kırmızı halı fotoğrafları yok. Aslında, Hemsworth ve Pataky etkinlikte gülümsüyordu.

Yine de, görünüşte sahte olan içeriden ekliyor: 'Ama Elsa'nın zaman zaman kıskanması çok doğal. Bu filmin getirdiği baskılar onlar için kolay olmadı. Elsa koyabildiğinde muhtemelen rahatlayacak Yenilmezler sonsuza kadar arkasında. '

Bu sahte hikaye, sadece Larson'ın Hemsworth’ün şu anda bekar kadın rol arkadaşlarından biri olduğu için yazılmış gibi görünüyor. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve magazin dergisinin sahte hikayesine güldü. Pataky'nin kocasının başrol oyuncusu ile olan arkadaşlığından endişe etmediğinden ve ikisi arasında gizli bir aşk olduğuna inanmadığından eminiz.

KB sadece bir sahte yaratmaya çalışıyor Yenilmezler aşk üçgeni ve bu, derginin bunu yapmak için yaptığı ilk girişim değil. Geçen ay, Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Chris Evans ve Michael B.Jordan, Larson'la çıkmak için yarışıyor . Her üç yıldız da Marvel Sinematik Evreninin bir parçası olduğu için uydurulmuş anlatıda hiçbir gerçek yoktu.

Geçen yıl aynı zamanlarda, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Hemsworth, Pataky'yi prömiyerine davet etmedi Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı çünkü evlilik sorunları yaşıyorlardı. Aktrisin galaya katılmamasının asıl nedeni Avustralya'da bir TV şovunda çalışıyor olmasıydı. Mutlu eşler hala çok birlikte ve Pataky'nin galasında kocasının yanındaydı. Yenilmezler: Oyun Sonu . Larson'un aralarına girmesiyle ilgili bu yeni öncül daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Mila Kunis auf der Ranch