Chris Hemsworth 'eşi, Elsa Pataky , eski kız arkadaşıyla son karşılaşması yüzünden üzgün değil Isabel lucas , uydurma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sözde dramayı çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Avustralya TV dizisi “Home and Away” de başrol oynadığı sırada 2005-2008 yılları arasında çıkan Hemsworth ve Lucas, geçen hafta Avustralya'nın Byron Bay kentinde bir kafede karşılaştıktan sonra dostça sohbet ettikten sonra fotoğraflandı. Göre KB , film yıldızının karısı etkileşimden memnun değildi. Derginin sözde kaynağı, 'Elsa'nın zaman zaman kıskanması çok doğal,' diyor ve Pataky'nin kocasının eski sevgilisiyle sözde 'cilveli gösterisine' 'kızdığını' ekliyor.Joanna und Chip Gains Split

Gerçekte, Hemsworth basitçe eski kız arkadaşıyla karşılaştı ve birkaç dakika onunla sohbet etmek için durdu. O sırada kardeşi Liam'ın eşlik ettiği oyuncu, etkileşim sırasında uzaktan “cilveli” bir şey yapmadı. olmasına rağmen Hemsworth, Lucas'ı sohbet ve fotoğraflarla meşgul etti Etkileşim, birkaç adım uzakta durduğunu ve bazen kollarını çapraz yaptığını gösteriyor. Pataky'nin kocasının eski bir eski sevgiliyle zararsız ve arkadaşça sohbet etmesine üzüleceği fikri doğru değil.

Dedikoducu Polis Duruma yakın, kayıtta konuşamayan, ancak tabloid hikayesinin saçma olduğunu bize temin eden bir kaynakla görüştü. KB sadece var olmayan tartışmaları kışkırtmaya çalışıyor. Ne yazık ki bu mutlu çiftin evliliği hakkında yalanlar yayınladığı için dergiye ilk kez seslenmek zorunda kalmayacağız.

Geçen ay, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Pataky, Hemsworth’ün arkadaşlığını kıskanıyordu. Yenilmezler: Oyun Sonu ortak yıldız Brie Larson ve oyuncunun onu çalacağından korktu. Oyuncu, eşi ve Marvel başrol oyuncusu arasında asla bir aşk üçgeni olmadı.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis yayının sahte raporunu çürüttü Hemsworth ve Pataky'nin evlilik sorunları var . Güvenilmez çıkış, oyuncunun karısını 2018'in galasına davet etmediğini iddia etti. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı çünkü ilişkileri sıkıntı içindeydi. Gerçekte, oyuncu Avustralya'da “Tideland” adlı TV dizisi üzerinde çalışıyor ve çiftin çocuklarına bakıyordu.

Ayrıca geçen yıl, tabloid bir Hemsworth ve Angelina Jolie arasındaki aşk ilişkisi çünkü ikisi Altın Küre'de aynı masada oturuyordu. Pataky daha sonra bir Instagram gönderisindeki oturma düzeniyle dalga geçti. Lucas'ın yer aldığı bu son makale, güvenilmez derginin daha kurgusudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.