Dır-dir Chris Hemsworth 'eşi Elsa Pataky aktörün sözde ailesinin önüne iş koymasından bıktınız mı? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

İle bir röportajda GQ Avustralya Bu ayın başlarında Hemsworth, yeni filmini çekerken karısından ve çocuklarından üç buçuk hafta uzakta kaldığını açıkladı. El Royale'de Kötü Zamanlar böylece 'kendi karakterine bencilce odaklanabildi.' Oyuncu ayrıca bir film çekerken ailesiyle birlikte olmamasının alışılmadık bir durum olduğuna dikkat çekti, ancak TAMAM MI! röportajın o kısmını görmezden geldi ve var olmayan bir drama yaratmaya karar verdi.Dergiye göre Pataky, kocasının uzakta olduğu dönemde 'bunalmıştı' ve geceleri genellikle gözyaşlarıyla sonuçlandı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Her şeyi yapması gerekiyordu: çocuk bakımı ayarlamak, onlar için yemek yapmak, onları yıkamak - hepsi kendi başına bir proje üzerinde çalışırken.' Prizin şüpheli kaynağı da ekliyor: 'Chris onun emmesini bekliyor, ancak işini bir kaide üzerine koymasından gerçekten bıktı. Onların eşit ortaklar olmasını istiyor. '

İşte gerçekte olan şey. Çıkış kiraz, oyuncunun röportajından bir yorum seçti ve bundan yanlış bir anlatı yarattı. Hemsworth ayrıca şunları söyledi: GQ ailesine kariyerinden daha öncelik verdiği için bazı “rollerinin zarar gördüğü”. 'Kesinlikle çok daha fazla enerji harcayabileceğim birkaç film vardı ama' Hayır, çocuklarımla olmayı tercih ederim 'gibiydim,' diye açıkladı aktör. Hemsworth ayrıca kariyerini ciddiye aldığını vurguladı, ancak bu onu ailesinin yaptığı gibi tanımlamıyor. 'Kimliğim başka bir ekip, başka bir topluluk - topluluk ailedir.'

Hemsworth'un film çekerken karısını ve çocuklarını görmeden haftalarca geçirdiğini söylemesinin nedeni El Royale'de Kötü Zamanlar çünkü onun için norm dışı. Bununla birlikte, tabloid, aktör çalışırken ailesini görmezden geliyormuş gibi görünmesi için seçici bir şekilde bu yorumu seçti. Derginin makalesinin tamamen aldatıcı olmasına ek olarak, duruma yakın bir kaynak da yanlış olduğunu onaylıyor.

Aslında, Hemsworth’ün karısı ve çocukları onunla beraber Avrupa ve Fas’ta son birkaç ayda yaklaşan filmi çekerken Siyah Giyen Adam yeniden başlat. Hemsworth, karısının ve çocuklarının Instagram fotoğrafını bile yayınladı çekime ara verirken Fas'ta deve gezintisinin tadını çıkarıyor. Magazin gazetesinin, oyuncunun kariyerine ailesinden daha fazla odaklandığı iddiası temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.