Geçen yıl, iddia edilen bir tabloid Chris Hemsworth erkek kardeşinin ardından evliliğini kurtardı, Liam 'S, ayrıldı Miley Cyrus . Dedikoducu Polis o sırada hikayeye baktı. İşte söylentinin arkasındaki gerçek.

Chris Hemsworth Evliliğini Kurtarmaya mı Çalıştı?

Geçen Kasım, TAMAM MI! Chris Hemsworth bildirdi 'gerçeklik kontrolü' aldı Liam Hemsworth’ün Miley Cyrus ile olan evliliğinin 'çöküşünü' gördükten sonra. Tabloid, Thor Oyuncu, işe ara vermesi ve çocukları ve karısı Elsa Pataky için daha hazır olması gerektiği sonucuna vardı. İçeriden biri, Hemsworth’ün 'yoğun programının' Pataky'den 'onu çılgına çeviren' her şeyi yapması için ayrıldığını belirtti. İçeriden biri, bu 'ifşa' dan sonra eşlerin ebeveynliği 'eşit' olarak böldüğünü iddia etti.



Kaynak, 'Geçmişte, Chris ve Elsa her zaman bir şeye kafa yoruyor gibiydiler, ancak Liam'ın korkunç deneyiminden sonra, sahip oldukları şeyin değerli olduğunu anladılar. Chris'in ekstra minnettarlığı ve ilgisi açıkça işe yarıyor - her zamankinden daha yakınlar. '

Liam Hemsworth ve Mile Cyrus birlikte

(DFree / Shutterstock.com)

Chris Hemsworth ve Elsa Pataky’nin Evliliğinin Ardındaki Gerçek

Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi düzeltti. Liam Hemsworth ve Miley Cyrus’un ilişkisinin sona ermesinin Chris’in Elsa Pataky ile olan evliliğini etkilemesinin hiçbir nedeni yoktu. Şarkıcı, Miley ve Liam'ın evliliklerini neden bitirdiğine dair birçok faktör vardı. hakkında konuşmak defalarca. Bu sorunların hiçbiri Liam’ın erkek kardeşi ve karısıyla uzaktan ilgisi yok. Ayrıca, hem Hemsworth hem de Pataky'nin sektörde zorlu kariyerleri var. Pataky gibi gişe rekorları kıran filmlerde rol aldı Öfkeli Kaderi . Aktris son zamanlarda evliliği hakkında konuştu Hemsworth'a Avustralyalı bir dergiye ve nasıl yürüttüklerine.

İnsanların bizi mükemmel bir çift olarak düşünmesi komik. Asla. İnişler ve çıkışlar oldu ve biz hala ilişki üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Tüm evlilikler işe yarar ama bu hiçbir şeyin yanlış olduğu anlamına gelmez. Aynı şey Hemsworth ve Pataky için de söylenebilir. Hemsworth ayrıca işten izin almak hikaye çıkmadan aylar önce eşi ve çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek. Bu nedenle, tabloid'in hikayesi kötü zamanlanmış ve aynı zamanda yanlıştı. Ve bir yıl geçtiğinden ve Hemsworth ve Pataky hala birlikte olduklarından, derginin hikayesinin yanlış olduğu açık.

Bu aynı zamanda magazin dergisinin ilk Hemsworth ve Pataky'nin ilişkisi hakkında yanlış . Üç yıl önce, TAMAM MI! İddiaya göre Hemsworth ve Pataky evlilik krizi . Yayın, çiftin kariyerleri ve aileleri konusunda gerginlik yaşadığını iddia etti. Bu hikayede olduğu gibi dergi, Pataky'nin kocasının çalışma programından dolayı üzgün olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis O zamanki duruma yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize çıkış hikayesinin doğru olmadığını garanti etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.