Thor: Karanlık Dünya star Chris Hemsworth ve eş Elsa Pataky geçenlerde onuncu evlilik yıl dönümlerini kutladılar, ancak bu sonları olabilir mi? Geçtiğimiz yıl, ilişkilerinin ince buz üzerinde olduğunu söyleyen bir dizi rapor var. Burada Dedikoducu Polis her birini alın.Her Zamankinden Daha Fazla Sorun

Sadece geçen hafta Kadınlar Günü , bir raporun papağanını Yaşam tarzı , Hemsworth ve Pataky'nin ' iplikle asılı . ' 'Her şeye sahip olmak' gibi görünmelerine rağmen, ikisi 'yıllardır sorun yaşıyor' ve 'son zamanlarda bu sorunlar daha da kötüye gidiyor.' Pataky, memleketi İspanya'sından 'izole edilmiş' hissederek, görünüşe göre çok sayıda sorun var, 'ama Chris her zaman bunun hakkında konuşmak için çok meşgul ve Elsa gittikçe hayal kırıklığına uğruyor.' Çiftin temsilcisi, ikisinin hala birlikte olduğunu açıkça belirtti ve evlilik sorunları fikrini çürüttü. İkisinin hala mutlu olduğu açıkça görüldüğü için tüm bu hikaye uydurma.Wer ist Jaden Smith Freundin

Orijinal rapor Yaşam tarzı oldu aynısından daha fazlası . 'Elsa kendi tarzına sahip olsaydı, o ve Chris yılın yarısını İspanya'da ailesiyle geçireceklerdi' konusunda da aynı alıntılar vardı. Gazetelerin benzer raporları yeniden basması alışılmadık bir durum değildir, çünkü bu raporların daha meşru görünmesini sağlar. Bununla birlikte, bu 'özel' kaynakların aynı kapsamı birden fazla satış noktasına kelimesi kelimesine vermesi oldukça şüphelidir. Bu, bu kaynakların gerçekten meşru olmadığını gösteriyor.

Yıllarca Ayrı Yaşamak?

Bu hikayenin özü, Hemsworth'un ailesiyle vakit geçiremeyecek kadar meşgul olduğunu iddia ediyordu, ancak bu tabloid bu hikayeyi yıllardır etrafta dolaşıyor. Hâlâ her yıl çocuklarıyla tatil geçirmek için zaman buluyor ve on yıl sonra ikisi şimdiye kadar birbirlerinin programlarına alışacaktı.Pataky Hamile (Değil)

Göre Yeni fikir , Pataky ve Hemsworth ' yeni bir bebek ekle . ' Üçünün ebeveynleri 'Hemsworth bebek laboratuvarını toplamadan önce bir çocuk daha istiyor.' Magazin gazetesi her şeyi olabildiğince belirsiz tuttu. istemek bir bebek ve abilir zaten bir bebek yumruğu var. Bu, eğer Pataky gerçekten hamile olmasaydı, tabloid'e inandırıcı bir reddedilebilirlik verir, ancak aynı zamanda tabloid'in gerçekten herhangi bir gerçek bilgiye sahip olmadığı anlamına gelir. Adlı kullanıcının son fotoğraflarında Sahilde Pataky , bebek yumruğu yokmuş gibi görünüyordu, bu yüzden Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Miley Cyrus Liam Hemsworth'tan Boşanmaktan Pişman Mı?Liam Hemsworth Miley Cyrus'a Hakaretten Dava mı Açıyor?

Wie lange hat Ynw Melly im Gefängnis?

Kararımız

Dedikoducu Polis tüm bu yanlış iddiaları ortadan kaldırmayı başardı.