Chris Hemsworth ve Elsa Pataky on yıldır evliyim. Elbette, herhangi bir uzun süreli ilişkide, her zaman bir çiftin katlanması gereken bazı mücadeleler vardır. Ama çiftin evliliğinin başı dertte mi? Magazin dergileri bunu ima etmekle vakit kaybetmedi. Dedikoducu Polis Ancak bugün yeniden inceleyeceğimiz bu anlatılardan birkaçını araştırdık. İşte Hemsworth ve Pataky'nin romantizmi hakkında keşfettiğimiz birkaç söylenti.

Elsa Pataky Geçen Yıl Noel'i Yalnız mı Geçirdi?

2019 yılında Kadınlar Günü Elsa Pataky'nin tatilleri Chris Hemsworth olmadan geçirdim . Magazin gazetesine göre, oyuncu Noel'i üç çocuğuyla tek başına kutlamak zorunda kaldığı için öfkeliydi, Hemsworth ise tek başına “dünyanın dört bir yanında dolanıyordu”. İçeriden biri 'Bryon Körfezi'nde yakın ailesinin olmadığı bir yerde mahsur kalmak, yedi yaşın altında üç çocuk yetiştirmek onun için çok zor olmalı', aktrisin tatillerde 'çok yalnız' olduğunu da sözlerine ekledi. Dedikoducu Polis Hemsworth'un tatil için ailesiyle birlikte olacağını doğrulayan duruma yakın bir kaynakla konuştuktan sonra anlatıyı düzeltti. Ayrıca, Avustralyalı yıldız hakkında konuştu ailesine öncelik vermek Gelecekteki bazı rollerini doğrudan etkileyen aşırı çalışma.Elsa, Evliliği Hakkında Tavsiye İçin Adrien Brody'ye Koştu mu?

Bu yılın başlarında, KB Pataky olduğunu iddia etti eski erkek arkadaşına mesaj attı Adrien Brody, Hemsworth ile olan evlilik sorunları hakkında. Dedikoducu Polis Üç çocuklu bir annenin eski bir erkek arkadaşına samimi ayrıntıları açıklayacağını iddia etmenin biraz çocukça olduğunu belirtmek isterim. Rağmen Thor Aktör, ailesiyle vakit geçirmek için izin aldığını iddia eden tabloid, eşlerin sorunları olduğunu iddia etti. Dergi ayrıca, Hızlı beş yıldız, Brody ile kalırsa “hayatın nasıl olacağını” merak etti. Magazin, aktrisin ne düşündüğünü nereden bilecek? Dedikoducu Polis bu sahte hesabı hiç satın almadık, bu yüzden anlatıyı çürütdük.

Chris Hemsworth’ün Natalie Portman İle Kimyası Karısını Endişe Eder mi?

Yaklaşık üç ay önce, Kadınlar Günü Elsa Pataky'nin kimya konusunda endişeli Chris Hemsworth ve Natalie Portman arasında. Portman, hatırlamayanlar için ilk ikisinde Hemsworth’ün sevgisi Jane Foster'ı oynadı. Thor filmler. Son zamanlarda Marvel, oyuncunun yapacağını doğruladı. Dedikoducu Polis Portman'ın 2012'den beri Benjamin Millepied ile evli olduğunu açıkladı, peki neden Pataky'nin endişelenecek bir şeyi olsun ki? Avustralya dergisine verdiği röportajda beden + ruh , Pataky evliliği hakkında konuştu Marvel aktörüne ve bağlarını her zamankinden daha güçlü yapan şeyin ne olduğunu açıkladı.

İnsanların bizi mükemmel bir çift olarak düşünmesi komik. Asla. İnişler ve çıkışlar oldu ve hala ilişki üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Chris Hemsworth Bir 'Bekar Defterine' Bakıyor mu?

Aktrisin yorumları ne olursa olsun, magazin dergileri çiftin evliliği hakkında tuhaf söylentiler yaratmaya devam etti. Örneğin, haftalar önce, Kadınlar Günü Pataky olduğunu iddia etti Hemsworth'un bekar pedi alması yasaklandı . Dergi, İspanyol aktrisin kocasının 20 milyon dolarlık bir çatı katına olan görünürdeki ilgisinden 'memnun olmadığını' iddia etti. İçeriden biri, Pataky'nin 'şehir arkadaşları ve endüstri tipleriyle çevrelenir çevrilmez parti yapmaya hevesli olduğu için onu zarar görmeden Byron'da tercih ettiğini' açıkladı. Ancak hikaye sadece aktörün mülke yatırım yapmak isteyebileceğini ima ediyor ve Pataky'nin Hemsworth ile on yıl evli kaldıktan sonra güvensizliğin çok aşağılayıcı olduğunu varsaymak. Dedikoducu Polis Hikaye hakkında uzaktan doğru bir şey bulamadık ve bu da bizi sahte makaleyi çürütmeye yöneltti.

Sonuç olarak, magazin dergileri genellikle uzun süredir birlikte olan ünlü çiftlerin sorunları olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu saçma anlatıların dibine inmeye devam edecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bo Derek, John Corbett Nihayet Evleniyor

Prens Charles, Camilla Parker Bowles İsteğinde Kraliyet Ailesinden Prenses Anne'yi Tekmeliyor, Rapor Başına

sind chip und jo noch zusammen

Tom Selleck Gay mi? Gerçeklere Tam Bir Bakış

Ryan Seacrest Botoks Nedeniyle Kör mü?

Brad Pitt 'Paketleme Torbaları' Jennifer Aniston 'Boşaltıldıktan' Sonra mı?