Chris Hemsworth ve Jason Momoa kimin daha büyük iri parça olduğu konusundaki tartışmalar söz konusu olduğunda sık sık birbirleriyle karşı karşıya kalıyorlar, ancak bir rapor aslında iki yıldız arasında büyüyen bir kavga olduğunu söylüyor. Her iki aktör de Avustralya'da kendi gişe rekorları kıran filmleri üzerinde çalışırken, görünüşe göre kaynamakla tehdit ediyor. İşte neler olduğu.Avustralya’nın Thor Vs. America's Aquaman

Bir dedikodudan çok Marvel, DC ve Mad Max'in inanılmaz bir füzyonunu andıran “Thor Vs Aquaman: Aussie Turf Wars” un baştan çıkarıcı başlığı altında, National Enquirer yontulmuş yıldızlar için aşağıda sorun olduğunu söylüyor. Hemsworth ile Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ve Momoa çekimi Aquaman 2 , sektörün içinden gelenler, rakip iki film arasında risk altında olan gişeden daha fazlası olduğunu söylüyorlar.Bir kaynak, 'İkisinin de büyük egoları var ve Jason, Chris'in Avustralya'daki evinin bahçesinde rahat etmeye başladığından beri birbirlerine ateş ediyorlar' diyor. Şimdi işler biraz kişiselleşiyor. Kardeşleriyle birlikte Hemsworth, Avustralya'nın en iyi köpeği olmaya alışkındır, ancak Amerikan Momoa'ya sahip olmak onu yıldız statüsü konusunda endişelendirmiştir. 'Chris, Jason'ın kendi arka bahçesinde gördüğü tüm ilgiyi biraz kıskandı,' diye açıklıyor.

Nicole Kidman gibi diğer Avustralyalı yıldızlar bile Momoa ile 'birlikte çalışma şansını değerlendiriyor' çıkarma aktör. Snitch, 'Bu büyük köpeklerin savaşı,' diye bitirdi. 'İkisi de ilgi odağı olmaya alıştı ve şimdi bu şekilde kalmak için savaşıyorlar.'İki Aktörde Neler Oluyor?

Öncelikle, Hemsworth ve Momoa arasında kötü kan olduğuna dair kesinlikle hiçbir kanıt yok. Hem DC hem de Marvel'in milyarlar kazandığı düşünüldüğünde, kendi film evrenleri teknik olarak rekabet ediyor olsa da, insanlar süper kahraman filmlerinin yalnızca bir tarafını seçebiliyormuş gibi davranmak biraz tuhaftır - oyuncuların kendileri oldukça arkadaş canlısı görünüyor.

Momoa’nın, Hemsworth’ün birkaç Instagram gönderisine yaptığı destekleyici yorumlarda, hırçın Hulk Hogan egzersizi ve altına 'en iyiyi' yazmak Hemsworth’ün yayınlarından biri set fotoğrafları dahil çıkarma . Elbette, kol kola dolaşmıyorlar, ancak birbirlerine açık bir saygı duyan akranlar. Kariyerleri söz konusu olduğunda endişelenecek hiçbir şey yok ve buna olası işbirlikçileri de dahil.

Bu tabloid makale, bir Avustralyalı olan Nicole Kidman'ın Momoa ile çalışma 'şansını kaçırdığından' bu yana, Momoa'nın aynı ülkede çekim yaptığı için Hemsworth, Land Down Under'ın kralının görünen tacını kaybetmekten korktuğunu iddia ediyor. Kidman, 2018 filminde Arthur Curry / Aquaman’in annesi ve Atlantis’in hükümdarı olarak rol almıştı, öyleyse neden şimdi olaydan üç yıl sonra Hemsworth için bir tehdit olarak ortaya çıktı? Dünyanın en sevilen yıldızlarından ikisinin tasvirlerinden içerideki bilgilere kadar, bu hikaye hakkında hiçbir şey mantıklı değil.Tüm Gök Gürültüsü, Şimşek Yok

Chris Hemsworth göz önüne alındığında gazeteleri havaya uçurdu çöp olduğu için, başka birinin Jason Momoa'dan sebepsiz yere nefret etmesiyle ilgili bu uydurma anlatıyı zorlamaya karar vermesi şaşırtıcı değil. Enquirer daha önce atmaya çalıştı Yenilmezler: Oyun Sonu aktör daha önce Matt Damon ve bazen Batman Ben Affleck arasında bir kan davası geçirdi, bu yüzden bu gerçekten yeni bir şey değil. Buradaki tek kavga, Enquirer ve gerçek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Gal Gadot, Son Fotoğrafıyla İstediğinden Daha Fazlasını Göstermiş Olabilir

Rapor: Alec Baldwin, Hilaria Evliliği İspanyol Skandalının Ortasında 'Kriz'de'

Oprah Winfrey Belgesel Geciktikten Sonra Prens Harry ve Meghan Markle'den 'Kendini Uzaklaştırıyor'?

Rapor: Jessica Biel, Justin Timberlake 'Palmer' Sürümü Üzerine 'Tartışıyor'

Rapor: Celine Dion Kendini 'Açlıktan Öldürüyor', Sadece 'Meyve Ve Kraker' Yiyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.