Gibi yıldızlar Chris Hemsworth , Dwayne Johnson ve eski James Bond oyuncusu George Lazenby bazı medya kuruluşlarının sözlerini bağlamından çıkarmasından veya doğrudan gerçekleri uydurmasından bıktılar. Bu aktörler, isimlerini karalayan magazin dergilerine alenen seslendi. Umarım bu adamlar, doğru olup olmadığına bakılmaksızın, ilginç bir hikayeyi sürdürmek isteyen magazin gazetelerine örnek olurlar.

Hemsworth aldı Günlük posta Aralık ayında bir hikaye yayınlamak için görev yapmak Thor: Ragnarok aktör, bahçelerini sulamak için malikanesine bir su kamyonu filosu sipariş etti. Oyuncu, şu anda ülkenin yaşadığı en kötü kuraklık ve orman yangını krizini yaşayan Avustralya'da yaşıyor. Başkaları evlerini, eşyalarını ve bazen hayatlarını kaybederken bahçe kadar önemsiz bir şeye su israf etmek, kesinlikle skandal bir haberdir. Çok kötü, kesinlikle yanlıştı.Hemsworth yayınladı Instagram sayfası rekoru düzeltmek için, 'Normalde böyle yanlış makalelere cevap vermem ama beni çok rahatsız ediyor. Su kamyonu tamamen içme suyu içindi çünkü bölgedeki kasaba suyuna bağlı olmayan herkes gibi kuraklık nedeniyle içme suyumuz tükendi. Bahçemden HİÇBİRİ su içerek beslenmiyor. ' Bu sahte hikayeye seslendiği için Hemsworth'a sevindim. Dedikodu paçavrasının iddialarını destekleyecek bir ons kanıtı yoktu, ancak yine de bu şüpheli hikayeyi yayınlamayı seçti.

Johnson ayrıca, gerçeklikleri üzerine bir yayınla kafa kafaya verdi. The Daily Star rapor etti Jumanji: Sonraki Seviye star 'kar tanesi nesilini' eleştirdi. Sözde röportaj sırasında Johnson, Y kuşağının 'gücenmek için bir neden aradığını' ve 'aslında bizi geriye götürdüğünü' söyledi.

Johnson daha sonra yayınladı Instagram sayfasına bir video hayranlara makalenin ve sözde alıntılarının uydurma olduğuna dair güvence vermek. Görüşme asla gerçekleşmedi. Hiç yaşanmadı. O kelimelerin hiçbirini söylemedim. Tamamen yanlış. Yüzde yüz uydurma, ”dedi Johnson. Ona göre, kuşaktan kuşağa değil, insan gruplarına da hakaret ediyorsa, bu 'gerçek bir DJ röportajı' değil. Havayı temizlemenin şık bir yolu.

Lazenby en son kurbanı The Daily Star . James Bond aktörünün çıkışında modern erkeklerin 'topları yok' çünkü 'kadınlar devraldı' dediği aktarıldı. Tabloid sözde Lazenby'den alıntı yapmaya devam etti, “Doğduğumda annemin konuşmak için izin alması gerekiyordu. Ve şimdi erkekler buna mecbur. ' Bağlam dışı, söylenecek çok saldırgan bir söz. 80 yaşındaki yazdı Facebook sayfasında bir mesaj , röportajdan uzaklaşarak, 'Kayıt için, yakın zamanda Birleşik Krallık’la hiç röportaj yapmadım. Daily Star veya Günlük posta magazin dergileri. '

Lazenby, “Daha da önemlisi, 80 yaşında bir adam olarak, değişen toplumsal tavırlar üzerine yorum yaptım. Yanıltıcı başlık ana fikrimi görmezden geliyor: bu kötü bir şey değil, sadece farklı. ' Avustralyalı aktör, ismini temizledikten sonra devam etti, 'Umarım # MeToo'yu Seven Casus olarak tanınırım.' Yayın Lazenby'nin sözlerini doğru anlamasına rağmen, müstehcen amaçlarına uymaları için onları çarpıttılar. Ünlüler haklı olarak bu davranıştan bıkmıştır ve daha fazlası bu beyefendilerin adımlarını takip etmelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.