Biri düşündüğünde Bekâr ve yan ürünleri, Chris Harrison otomatik olarak akla geliyor. Sunucu, gösterinin ilk çıkışından bu yana dünyayı aşk arayan uygun ve çekici bekarlarla tanıştırdı. Ama Harrison popüler realite şovundan ayrılıyor mu? Dedikoducu Polis iddiayı inceler.Chris Harrison Değiştiriliyor mu?

Göre TAMAM MI ! Chris Harrison ev sahipliği yaptıktan sonra son gülünü veriyor olabilir Bekâr yaklaşık 20 yıldır. Bir kaynak, ABC yöneticilerinin Harrison'ı flört gerçeklik serisi ve yan ürünleri için daha genç bir yüzle değiştirmeyi düşündüğünü söyledi. Bekarlığa Veda . Tabloid, ABC’nin Tyra Banks’a sahip olma kararına atıfta bulunuyor. Tom Bergeron'un yerine Yıldızlarla Dans .İçeriden biri, 'Şimdi insanlar Chris'in bir sonraki Tom olacağını söylüyor' diyor. Kaynak ekliyor, 'Bunca zaman sonra, Bekâr bayat ve yenilenmesi gerekiyor. ' 'Ama' habercisi açıklıyor, 'Chris'in perde arkasında neler olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Tamamen kör olacaktı. '

Dedikoducu Polis Hikayeyi Anlatıyor

Dedikoducu Polis magazin gazetesinin bilgiyi nereden aldığından emin değil, ancak bu raporu açıklayabiliriz. Harrison kısa süre önce Teksas'a taşındı, bu da The Bachelor serisinden ayrılabileceğine dair söylentilerin yayılmasına neden oldu. Ancak bu, uzun süredir sunucunun ABC gerçeklik serisinden ayrılacağı anlamına gelmez. Daha güvenilir bir çıkışa göre, TMZ, Harrison gösteriden ayrılmıyor ve ABC onun yerine geçmeyi düşünmüyor. Harrison, yalnızca yerel bir bira fabrikasıyla olan ortaklığı nedeniyle Teksas'a taşındı. Aynı zamanda onun memleketi ve en büyük çocuğu yakın zamanda orada okula başladı.Magazinlerden Televizyon Şovları Hakkında Daha Fazla Yalan

Sonuç olarak, magazin dergileri genellikle yanlış bir şekilde birinin ya kovulduğunu ya da iddialarını desteklemek için güvenilir bir bilgi olmadan değiştirildiğini iddia etmekten hoşlanırlar. Örneğin, dört ay önce, TAMAM MI! Jennifer Lawrence'ın Jimmy Kimmel'in yerine geç gece şovunda . Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çürüttü. Ayrıca Lawrence’ın yoğun programı göz önüne alındığında, günlük bir talk show'un sorumluluğunu üstlenmeye vakti olmayacağını da açıkladık.

Aynı yayın, Blake Shelton'ı iddia ettiğimiz için geçen ay tarafımızdan basıldı. Adam Levine ile düştü Maroon 5 şarkıcısının çıkışını takiben Ses . Eski yardımcı sunucular arasında herhangi bir kötü kan olmadığını açıkladıktan sonra hikayeyi reddettik. Basitçe söylemek gerekirse, tabloid'e güvenilemez.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolar' Boşanmasının Gerçekleşmesi

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.