Chris Evans'ın anne, Lisa, konu insanların yoluna gelince tek bir evcil hayvanı var. tarif et Scott Pilgrim vs Dünya aktör . İnsanlar ona kısa deyince dayanamıyordu. Altı ayak bile olsa, hiç de küçük bir adam değil. Aslında, hatta bazıları onu etli olarak tanımlayabilir , ancak internetteki insanlar bazen farklı olmak için yalvarırlar.Lisa Evans, insanların oğlu hakkında neler söylediğini görmek için internet mesaj panolarını okumak gibi kötü bir alışkanlığa sahip. Ne zaman GQ profilini çıkardı Kaptan Americ aktöre Lisa, bulduğu yorumlar hakkında muhabirle konuştu. 'Birisi IMDb'ye kısa göründüğünü yazdı!' Bu, oğlunu korumak için hemen savunmaya geçen Lisa için açıkça çirkin bir suçtu. 'Ben de' O [yanında duruyordu [ Thor star] Chris Hemsworth - tabii ki kısa görünüyordu! Shaquille O’Neal kısa görünecek! ''Chris Evans’ın Annesi Arkasında

Oğlu şimdi 38 yaşında bir film yıldızı olmasına rağmen, Lisa, insanların Chris'e haksız davrandığını hissettiğinde hala koruyucu anne ayı moduna giriyor. 'Bazen sinirleniyorum çünkü kimsenin çocuğum hakkında kötü bir şey söylemesini istemiyorum, bu yüzden onu arayıp 'Biri kısa göründüğünü söyledi!' Derim ve o da 'Anne, sen' der. Bunu durdurmalıyım, durmalısın. 'Bu yüzden hemen hemen durdum.' Annesinin yaptığı yorumlar söylendiğinde, Chris güldü ve '[küfür] durmadı!' Dedi. Oğlu büyümüş olsa da, annelik içgüdülerinin üstesinden gelmek zordur.

Güzel görünüşü ve çekiciliği nedeniyle, magazin dergileri Chris'i en yakın hanımefendi ile eşleştirme eğilimindedir. Bunu bilmek kaçınılmazdı KB bunu rapor edecektiChris ve Siyah Panter aktör Michael B.Jordan bugüne kadar rekabet etmek Kaptan Marvel Brie Larson yıldızı . Görünüşe göre, iki Marvel oyuncusu Larson'ın yükselen yıldızını fark etti ve isimsiz bir kaynağa göre 'Brie'yi bir randevuda alma şansını kaçırıyorlar'. Dedikoducu Polis iddiayı inceledi ve yanlış olduğuna karar verdi. Aktris adına konuşma yetkisi olan Larson'ın temsilcisine ulaştık ve bize ne Chris ne de Jordan'ın romantik bir şekilde onu takip etmediğine dair teminat verdik.Tabloid muamelesini görenler sadece Chris’in kostarları değil. Margaret Qualley'nin Chris'le çıkmak istediği bildirildi , göre National Enquirer . Çıkışa konuşan sözde bir kaynak, Qualley'in bir Altın Küre'de partiden sonra 'kıkırdayarak' ve Chris'le 'çok cilveli' davranarak görüldüğünü iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu hikayede yanlış bir şeyler olduğunu düşündük, bu yüzden araştırdık. Genellikle birden fazla Altın Küre yan grubu vardır, ancak şüpheli kaynak ayrıntılarla çekingen oynadı. Hikaye gerçek olsaydı, yayın hangi parti olduğu hakkında ayrıntılar verirdi ve vermedi. Hikayede 'sıfır' gerçek olduğunu bizimle teyit eden Qualley'in temsilcisine ulaştık.