Chris Evans yıldızlarla dolu bir randevu geçmişine sahip , ancak tartışmasız en popüler ilişkisi komedyen ve aktris ile oldu. Jenny Slate . Slate'in kısa süre önce hamileliğini duyurmasıyla, içeriden biri Evans'ın haberi pek iyi karşılamadığını söylüyor. İşte bildiklerimiz.Jenny Slate

(DFree / Shutterstock.com)Russell Wilson heiratete Ashton Meem

Chris Evans Görünüşe Göre Kalbi Kırılmış

The National Enquirer Chris Evans'ın 'hâlâ eski sevgilisi' Jenny Slate'e karşı hisleri olduğunu ve komedyenin nişanlısı Ben Shattuck'la hem bebek hem de düğün beklediğini açıklaması, Evans'ı haberlere 'ezilmiş' bıraktı. Slate ve Evans yaklaşık iki yıldır çıkıyor kendi yollarına gitmeden önce 2018'de, ancak bildirildiğine göre temiz bir kırılma olmadı.Adı bilinmeyen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Chris, Jenny'nin bebek haberleri ve düğün planları karşısında şaşkına dönmüştü,'

Mükemmel bir çift olduklarına inanıyordu. İkisi de Boston'dan, birbirlerini anlıyor gibiydiler ve aynı espri anlayışını paylaştılar.

Kaynak, Slate'in 'bir Marvel süper kahramanı için kol şekeri olmaya alışmakta ve kendisini ona atan kadınlarla uğraşmakta zorlandığını' açıkladı. Artık hayatının bir sonraki aşamasına geçtiğine göre, Evans görünüşe göre kalbini kırdı ve bunu onsuz yaptığını fark etti. İsimsiz bir 'arkadaş' 'Chris Haziran'da 40 yaşına basıyor ve bir eş bulma ve bir aile kurma konusunda ciddileşti' diyor. Şimdi Jenny ile tekneyi kaçırmış gibi hissediyor.Kaynak, Evans'ın muazzam başarılı kariyeri için derinden minnettar olduğunu belirtmesine rağmen, Slate ona buna değip değmeyeceğini sorgulattı - ve şimdi Marvel Sinematik Evreni'ndeki rolünden pişmanlık duyuyor olabilir. 'Chris Jenny ayrıldığından beri çıkıp gitti onunla birlikte, ama aynı sihri başka kimsede bulamadı, ”diye ekliyor başka bir bahşişçi. 'Jenny, Chris'in hâlâ ona karşı hisleri olduğunu biliyor ama konuşmuyor çünkü onu daha da zorlaştırmak istemiyor.'

Soldaki Jenny Slate ve sağdaki Chris Evans

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Ayrılıkları Nasıl Bir Şeydi?

Jenny Slate'in açıkladığı şekilde, o ve Evans'ın ilişkisi ve ardından ayrılan ayrılık hiçbir şey tabloid tasviri gibi değildi . Birincisi, açıkça birbirini son derece iyi tanıyan iki kişi arasındaki derin duygusal ve kişisel bir süreçti. Sadece acınası bir Kaptan Amerika'da yürüyen Slate değildi ve Evans'la birlikte göründüğü ve geleneksel olarak güzel erkeklerin sadece pist süpermodelleri için olmadığını kanıtladığı için biraz mutluydu. Slate, o sırada Evans ile ilişkilerinin yoğunluğundan dolayı sık sık konuşmadıklarını belirtirken, onunla tekrar arkadaş olmayı dört gözle beklediğini, onu görmezden gelmediğini söyledi.

Başka bir şey de, Chris Evans'ın bir tür orta yaş krizinde bu tasvirinin kendi sözleriyle bir araya gelmediği gerçeğidir. Söyledi The Hollywood Reporter Geçen yıl neredeyse tam tersi hissediyor ilişkiler söz konusu olduğunda , 'Zarflanmaktan korkan benim. Hayatım boyunca her zaman gerçekten özerk bir adamdım. Tek başıma kamp yapmak en sevdiğim şeylerden biridir. ' Hiçbir şey değilse, Evans'ın Slate ve yeni ortağı için oldukça mutlu olmasını bekliyoruz.

İken Enquirer doğru mu Evans spot ışığında geçirdiği zaman için son derece minnettar oldu , devasa bir rolü tamamladıktan sonra kendi işini yapma yeteneğine sahip birkaç oyuncudan biri olduğu için mutlu. Son noktasına ulaştığı belli olan bir ilişki için tüm bunları değiş tokuş edeceğine inanmak için hiçbir neden yok.

Evans’ın Romantik Hayatı Sıcak Bir Konu

Ayrıca, bunun National Enquirer . Daha önce arasında sahte bir romantizm uydurmak Chris Evans ve Margaret Qualley. En azından bu sefer, priz, gerçekte bir bağlantısı olan insanlarla uğraşıyor. Jacob'ı Savunmak star. Hatta tabloid, Ryan Seacrest hakkında benzer bir anlatı bile buldu. kariyer seçimlerini sorguluyor yaşlandığını ve geçmiş ayrılıklarından pişmanlık duyduğunu fark ettikten sonra. Hollywood'daki her yıldız değil evlenme ihtiyacı hissediyor , bırakın rastgele belirli bir yaşı, ve bu eski bakış açısını tanıtmanın pek bir değeri yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor

Chip und Joanna Baby fällig

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.