Chris Evans, geçtiğimiz 9 yıldır Marvel Sinematik Evreni'nde Kaptan Amerika olarak beyazperdeyi süsledi. Elbette, Evans ayrıca çok çeşitli karakterler de oynadı Son yıllarda. Ancak, sahipti çok mütevazı bir başlangıç .

Evans’ın ilk başarılı filmi 2001 parodisiydi. Başka Bir Gençlik Filmi Değil . Evans, isyankar bir kitap kurtuna aşık olan popüler ama aptal bir sporcu olan ana karakter Jake Wyler'ı canlandırdı. Film kült benzeri bir takip geliştirdi ve Evans'ı haritaya koydu. Filmi yaparken aktörün tarzına gelince, karakterle sandığından daha fazla uyumluydu gibi görünüyor.Oyuncu seçmelerinde bir izlenim bıraktı

Görünüşe göre aktör, A listesindeki bir ünlü olmadan önceki gençlik günlerinde hiçbir stil anlayışına sahip değildi. Evans, Wyler rolü için seçmelere katıldığında modadaki kötü zevkinden dolayı çağrıldı. Bir segment sırasında İnsanlar TV film hakkında Joel Gallen, yazar ve yönetmen Başka Bir Gençlik Filmi Değil , Evans'ın seçmelerinde ne giydiğini hatırladıktan sonra özellikle moda anlayışından bahsetti.

“Chris Evans tam anlamıyla oyuncu kadrosunun son haftasında geldi. Biliyorsunuz, 19 yaşındaki bu Bostonlu çocuk içeri girdi. Ve hatırladığım kadarıyla tüm modadan yoksun olduğunu hatırlıyorum, ”dedi yönetmen. Yazar Mike Bender şakayla, 'Harika bir kıyafeti yoktu,' diye ekledi. Oyuncunun seçmelerinde özellikle ne giydiğini bilmiyor olsak da, ne olabileceğine dair bilgiye dayalı bir tahminde bulunabiliriz. Evans'ın filmi tanıtırken seçtiği moda büyük bir ipucu olabilir.

Giysiler Chris Evans'ı yapıyor

İle bir röportaj sırasında gençlik günlerine dönüp bakarken MTV Evans, geçmişteki moda hatalarının bir örneğini aldı. Sunucu, Evans da dahil olmak üzere oyuncular filmi tanıtırken ve soruları yanıtlarken film setinden eski bir klibi paylaştı.

Evans klip karşısında şaşkına dönmüştü, ancak kıyafet seçimi onu daha da dehşete düşürmüştü. 'Ne giyiyorum? Kadife eşofman giyiyorum kardeşim! Açıkçası, insanların bana ne yapacağımı, giyeceğimi ve söyleyeceğimi söylettiği günlerden önce, ' şaka yaptı . Evans, eşofman takımının kendi gardırobundan olduğunu ve geçmişte çoğunu giydiğini doğruladı.

Daha genç kadife günlerinde kim olduğu sorulduğunda, Chris Evans sadece 'genç, saf ve iyimser' olduğunu söyledi. Oyuncu iyimserliğini başarılı bir kariyer için değiştirmiş olsa da, en azından moda becerilerini - ya da en azından olayları basmak için giydiğini - son derece saygın bir noktaya getirmeyi başardı.