Chris Brown yanlış söylentilerden 'zarar görmez' Rihanna uydurma bir rapora rağmen hamile. Dedikoducu Polis sadece bu saçmalığı çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Bu haftanın başlarında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek HollywoodLife yanlış spekülasyon yapmak için Rihanna hamile Twitter'daki hayranlar, Grammy'deki performansı sırasında her zamankinden daha 'dolgun' göründüğünde ısrar ettikten sonra. Yanlış teorileri düzelttikten sonra, web sitesi şarkıcının bir çocuk beklemediğini kabul etti, ancak 'sadece' öğrenmiş gibi davrandı Rihanna’nın hamilelik söylentilerine eğlenceli tepkisi .Hayran kurgu konusunda uzmanlaşmış gibi görünen site, şarkıcının eski erkek arkadaşının Hassan Jameel’in bebeğine hamile olduğu hakkındaki gerçek olmayan haberlere nasıl tepki verdiğiyle ilgili sahte bir hikayeyle yine oradadır. 'Chris, duyduktan sonra kızdı, yaralandı ve biraz kalbi kırıldı Rihanna Grammy'lere hamile görünüyordu , 'İddia edilen bir kaynak çıkışa söyler. 'Chris'in birlikte gelecekleri için her zaman büyük umutları vardı ... Bunun onun bebeği olması gerektiğini düşünüyor.' Elbette bebek yok, bu yüzden bu iddia çok az mantıklı.

Yine de, prizin sözde içeriden biri ekliyor, 'Her zaman Rihanna ile bir ailesi olmasını umuyordu.' Güvenilmez blog daha sonra son parçasını 'Hamile [hamile] olabilirdi ama haberi onaylayana veya reddedene kadar kesin olarak söyleyemeyiz' şeklinde tartışarak sonlandırıyor. Sadece, sitenin konuyla ilgili bir önceki makalesi belirli terimlerle Rihanna'nın 'hamile olmadığını ve bu noktada hamile kalmaya bile çalışmadığını' söylüyordu. HollywoodLife, çelişkili anlatılarını takip etmede daha iyi bir iş çıkarmalı.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Brown’ın yakın çevresinden hiç kimsenin eski kız arkadaşının hamile olabileceğine dair yanlış söylentiler hakkında çevrimiçi yayına konuşmadığı söyleniyor. Güvenilir olmayan blog, ilk başta mutlu bir şekilde yanlış spekülasyonları körükledi ve şimdi, hızlı bir şekilde arka arkaya daha fazla açıyla gelerek sahte anlatıdan yararlanmaya çalışıyor (aşağıya bakınız). Unutmayalım, Mayıs 2017'de HollywoodLife, şu iddialarda bulunan bir hikaye uydurdu: Rihanna, Brown’ın bebeğine veya muhtemelen Drake’e hamileydi. . Hepsi yalan.

Rihanna Hamile

(Google)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.