Yonga ve Joanna Gaines gayrimenkul girişimleri ve geniş aileleri ile tanınır. İkisi beş çocuğun ebeveyni, ama yavrularını büyütebilirler mi? Geçen yıl bir tabloid, eşlerin altıncı bir bebek beklediğini iddia etti. Dedikoducu Polis o sırada hikayeye baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız ve Gaines'in ev cephesindeki yenilikler.

Başka Gaines Bebek Yolda mı?

2019 yılında Temasta Chip ve Joanna Gaines altıncı çocuğu oluyordu . Kapağında “Chip & Joanna Gaines Baby 6. Duyuru” başlıklı cesur başlık ile tabloid, Joanna'nın hamile olduğunu iddia etti. Ancak şüpheli hikayeyi araştırdıktan sonra, Dedikoducu Polis derginin anlatısıyla ilgili birkaç sayı buldu.İlk olarak, yayının içerisinden biri Joanna'nın 'mide bulandırıcı ve yorgun hissettiğini, cildinin parladığını ve aynı peynirli sandviç ve tavuk spagetti isteklerini yaşadığını' ortaya çıkardı. Ardından çıkış ekledi, Chip ona 'her zamankinden daha fazla' hayran kaldı. İsimsiz muhbir ayrıca, emlak ikilisinin duyuruyu yapmasının sadece 'an meselesi' olduğunu, ancak hikaye çıktığında bu tabloid, Joanna'nın beklediğini iddia eden tek çıkış olduğunu açıkladı. Derginin kaynağı ayrıca Chip'in başka bir bebek için çaresiz olduğunu ve bunun da bir başka kırmızı bayrak olduğunu belirtti. Joanna zaten bekliyorduysa, kocası başka bir çocuk için neden 'çaresiz' kalsın? Mutlu olmaz mıydı?

Üzgünüm, Chip ve Joanna Gaines Şu Anda Başka Çocuk Yapmıyor

Dedikoducu Polis bu hikayenin özüne inmek için kendimizi üstlendik ve tamamen uydurma olduğunu keşfetmeye şaşırmadık. Chip ve Joanna Gaines'in bir sözcüsünün raporunu inceledik ve bize şunları söyledi:

Bu söylentide sıfır gerçek var. Ve oradan biri vardı Temasta ilk etapta onay veya yorum için uzanmaya çalışsaydım, onlara da aynı şeyi söylerdim.

Ek olarak, bir yıl geçti ve Joanna hiç bebek doğurmadı. Çift son zamanlarda oldukça meşgul. fırlatmada çalışmak 2021'de prömiyeri yapılacak olan Magnolia Network'lerinden. Eşler de niyetlerini açıkladılar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.