Hayranlar bunu duyduğunda Chip ve Joanna Gaines sevdikleri ev tadilat şovlarını bitiriyorlardı Sabitleyici Üst , bazıları iki kişiliğin küçük ekranda görebileceğimiz son kişi olacağını varsaydı. Ancak, Jason Kennedy bir bölüm için Waco'da ikisini ziyaret ettikten sonra Odada , televizyondan çok daha uzun süre ayrılmayı planlamadıklarını belirttiler.İkili ilişkileri, kariyerleri ve Magnolia Network'ün geleceği , ancak tartışmanın gerçekten ilginç kısmı, kendi tercihlerinin etrafında toplanmıştı. Sabitleyici Üst . Çift, şovda her zaman ne kadar bir araya getirilmiş ve enerjik görünmelerine rağmen, onlardan çok şey aldığını ve programın dışında hayatlarını devraldığını açıkladı.Chip ve Joanna Gaines iyi bir sebepten dolayı istifa etti

Ev yenileme süper yıldızları, kariyerlerinin nasıl hızla stresli ve her şeyi tüketen hale geldiğini anlattı. İkili, 79 bölümlük şaşırtıcı bir şekilde şovun bir parçasıydı, yararlı tavsiyeler sunuyordu ve sayısız evi yeniledi. Gösteri o kadar büyüdü ki, çiftin tarzı, dizinin Waco'daki üssünün çok dışındaki ev tasarımlarını etkilemeye bile başladı. Bu başarı seviyesiyle birlikte bazı talepler gelir ve çift kısa sürede farkına varır: geri adım atmaları gerekiyordu ve yeniden değerlendirin.

Chip Gaines, 'Jo ve benim için düşünüyorum,' dedi, 'geriye dönüp baktığımızda Sabitleyici Üst Şey, bu kadar heyecanlı olmamızın ve oradan çıkmak için neredeyse çaresiz olmamızın nedeni, kasırganın o kadar karmaşık hale geldiğini ve içinde bir arada yaşamamızın zor olduğunu hissetmemizdi. 'Joanna Gaines de aynı şekilde hissetti ve işin benzersiz bir şekilde yorucu olduğunu yineledi. 'Tüm bu zaman dilimi bir bulanıklık gibi geliyor,' diye açıkladı. 'Geriye dönüp baktığımda, 2012'yi hatırlıyorum ve geçen yılı hatırlıyorum, ama o zaman ortada çok bulanıktı ... işi, aileyi ve tüm bu prodüksiyon işini hokkabazlık yapmaya çalışmak Sabitleyici Üst . '

Magnolia Network için gelecek parlak

Dinamik çift, yaklaşan ağlarında birlikte görünmeyecek olsa da hayranlar, ikisinin kendi başlarına neler sunacaklarını görmekten heyecan duyuyorlar. Chip ve Joanna Gaines, benzersiz markalarını ilerletmek için Discovery ile ortaklık kurdu ve ağ bu yıl Ekim ayında başlayacak.

İki kanalda azınlık hissesi olacak ve baş yaratıcı görevlileri olarak çalışır. Umarım, bu kadar kontrol edici bir konumda olmak eski kişiye yardımcı olacaktır. Sabitleyici Üst çift ​​başka bir iş kasırgasından kaçar ve odaklanmalarına izin verir. sevimli ailelerinde !