Tanınmış tamirciler, Yonga ve Joanna Gaines , cesur ticari girişimleri için manşetlere girdiler, aynı zamanda evlilikleriyle ilgili söylentiler . Geçen yıl bir tabloid, çiftin bir otel projesi konusunda anlaşamadıklarını bildirdi. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi araştırdı. İşte bildiklerimiz ve evliliklerinin bugün nerede durduğu.

Chip ve Joanna Gaines Sorunlarını 'Çözemediler' mi?

Geçen Ekim Küre sürdürülen Chip ve Joanna Gaines yeni otel projeleri konusunda çatışma . Gazeteci, girişimin çiftin evliliğinde stres ve gerilime neden olduğunu öne sürdü. The Küre ’In kaynağı, Gaines'in' elde ettikleri her şeyi bu projeye batırdıklarını ve bunun onlara mutlak bir servete mal olduğunu 'belirtti.Gazeteci, otel girişiminin 22 milyon dolara mal olduğunu ve çiftin, sonu görünmeden günde minimum 100.000 dolar harcadığını iddia etti. Kaynak, 'Döndükleri her yerde görünüyordu,' diye ekledi, sorunlar 'ortaya çıktı.'

Chip ve Joanna mı battı yoksa yüzdü mü? Hikayenin Arkasında Gerçeğe sahibiz

Gibi Dedikoducu Polis sözünü ettiğimizde, bu rapor geçen yıl yayınlandı ve otel tamamlanmadığında, yine de hikayeyi araştırdık ve yanlış olduğunu gördük. Birincisi, gazetenin saçma makalesi çıktığında, Gaines’in otel açma planlarını açıkladı 2021 için planlanan Waco, Teksas'ta. İkilinin kavga ettiği ve borç içinde olduğu fikri aşırıya kaçtı ve makalenin iddia etmesi için erken. O sırada çift başlamamıştı bile proje üzerinde çalışmak . Ayrıca geçen süre içinde, daha güvenilir yayınlardan eşlerin bu projede güçlükler yaşadıklarına dair herhangi bir rapor gelmemişti. Çiftin evliliğiyle ilgili olarak, ikisi hala beraberler ve sahip görünmüyorlar. herhangi bir evlilik problemi .

Uzun zamandır eşler sadece evlilik yıl dönümlerini kutladılar ve son zamanlarda planlarını açıkladı geri getirmek Sabitleyici Üst ağlarında, Magnolia. Magazin raporu, 365 gün önceki gibi bugün de yanlış. Şaşırtıcı değil çünkü Dedikoducu Polis çifti söz konusu olduğunda magazinlerin güvenilmez olduğunu kanıtladı.

Gaines Hakkındaki Diğer Sahte Hikayeler

Bu yılın başlarında, Küre Gaines'in markasını sahiplenmek için çöküyordu . Çıkış sahte raporu, eşlerin ağı olan Magnolia'nın salgın nedeniyle 'sarmal' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis raporu güldüren çiftin sözcüsü ile konuştuktan sonra anlatıyı düzeltti.

Başka bir tabloid Star , Chip ve Joanna Gaines'in 'kötü davranışının' onların ağ başlatılmadı . Gerçekte bu doğru değildi. Ağın galası şöyleydi: mevcut salgın nedeniyle geri itildi . Magnolia Network'ün 2021'in başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Dedikoducu Polis sahte masal ortaya çıktığında reddetti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.