Are Chip ve Joanna Gaines Bu hafta bir tabloid'in iddia ettiği gibi, Teksas, Waco'daki devasa yeni otel projeleri nedeniyle evlilik sorunları mı yaşıyor? Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı. Hikaye doğru değil.

Bir rapor Küre eski olduğunu iddia ediyor Sabitleyici Üst Yıldızlar kavga ediyor çünkü yakın zamanda duyurdukları yeni otel projesi aralarında gerilim ve gerginliğe neden oluyor. Makalede sözde içeriden biri şöyle diyor: 'Bu projede elde ettikleri her şeyi batırıyorlar ve bu onlara mutlak bir servete mal oluyor.' Yayın, otelin 22 milyon dolarlık bir proje olduğunu iddia ediyor, ancak bu rakam başka hiçbir satış noktası tarafından desteklenmedi, bu yüzden en iyi ihtimalle şüpheli.Hikaye şüpheli rakamlardan alıntı yapmaya devam ediyor ve sözde 'içeriden' çıkışa 'Sonu görünmeden günde minimum 100.000 dolar harcıyorlar. Görünüşe göre döndükleri her yerde sorunlar ortaya çıkmaya devam ediyor. ' Bu noktada, projenin sadece üç hafta önce duyurulduğunu ve bir Bugün 27 Ekim'de yayınlanan gösteri röportajı , çift yıkıma zar zor başladı. İnşaat henüz başlamış bile olmadığı için 'sorunların ortaya çıkmaya devam ettiği' fikri gülünç. Ayrıca, çiftin kendi aralarında yaptığı gibi, kayda değer. Projenin YouTube duyurusu , bu projede ortakları olduğu için yatırımın tüm ağırlığı omuzlarına düşmeyecek.

Çiftin evliliğinin 'krizde' olmasına gelince, bunun doğruluğu yok. Makalenin geri kalanı gibi, herhangi bir gerçeğe dayanmıyor. İle gelecek röportajlarında Bugün , çift gülüyor, şaka yapıyor ve ailesi hakkında sevgiyle konuşuyor. Bu haftanın başlarında, Chip ve Joanna kendi TV ağlarını kuracaklarını duyurdular. Magnolia markasına dayalı olarak, uygun şekilde Magnolia Network olarak adlandırılır. Stres ve gerginlik nedeniyle evlilik sorunları olan bir çiftin kendi TV ağlarını kurmayacağını söylemek güvenlidir.

Gazeteler daha önce çiftin hayatı hakkında yanılmıştı. İki yıl önce, eşlerin HGTV'deki başarılı yayınlarını sona erdirdiklerini duyurduktan kısa bir süre sonra, Globe’s kardeş yayın Star , hakkında sahte bir rapor yayınladı Chip ve Joanna '10 milyon dolarlık bir anlaşma' imzalamanın eşiğindeler bir ağ prime time gösterisi için. Gibi Dedikoducu Polis yayının raporunu düzelttiğimizde, çiftin iki yıl önce ailesiyle daha fazla zaman geçirmeyi düşündüğünü, ancak TV'ye dönüş olasılığını göz ardı etmediklerini belirtti.

Her zamanki gibi zaman kanıtladı Dedikoducu Polis Çiftin televizyona ara verdiği ve geçen yıl beşinci çocuklarını karşılaması da dahil olmak üzere ailelerine odaklandığı için haberi doğru oldu. Şimdiye kadar televizyona döneceklerini duyurmayacaklardı, ama kendi ağlarında - primetime'da değil. Magazin dergileri, çiftin kariyeri ve kişisel hayatı hakkında içeriden bilgi sahibi gibi davransa da, bir ipucu bulamadıkları açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Kelly Ripa und Michael Strahan Fehde