Yonga ve Joanna Gaines altıncı bebeği olmuyor. Bir gazetenin iddia ettiği gibi en azından şimdi değil. Dedikoducu Polis raporu araştırdı ve biz onu çürütebiliriz.

Yeni bir kapak hikayesi Yaşam tarzı iddia ediyor ki Sabitleyici Üst yıldızlar altıncı çocuklarını bekliyor. Gerçek olmayan rapora göre, çift Noel'de bebek sahibi olduklarını öğrendi. Tabloid sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Herkes nasıl küçük bir kız sahibi olduğundan bahsediyor. Söylentiye göre Noel'de buldular! ' Kaynak ekliyor, 'Joanna ve Chip ailelerini büyütme konusunda heyecanlılar.'Tabloid, inandırıcı görünmek için garip bir haber ekliyor. Bir kaynak, 'biri sadece aile, diğeri hayranlar için' olmak üzere iki cinsiyet açıklaması olacağını iddia ediyor. Bu, çiftin yapacağı bir şeye benziyor ve çıkış, son zamanlarda çift tarafından yapılan alıntılara atlıyor. Chip, özellikle başka bir bebek sahibi olma olasılığına açıktı. Üzerine bir röportajda Pazar Bugün , çift tartıştı ve Chip çok hevesliyken Joanna beklentileri yumuşattı , o kadar emin olmadığını söylüyordu. İsimsiz ve anonim kaynak şöyle devam ediyor: 'Chip, Crew [çiftin en küçüğü] için küçük bir kız kardeş istemek konusunda çok konuştu ve görünüşe göre dileği gerçekleşiyor.'

Çiftin gelecekte mutlu ailelerine gerçekten katkıda bulunabileceğine inanmak son derece makul, ancak şu anda kesinlikle altıncı bir çocuk beklemiyorlar. Gazetenin yaptığı gibi, isimsiz bir kaynağa güvenmek yerine, Dedikoducu Polis Gaines'in resmi sözcüsünü kontrol etti ve bize kesin bir ifadeyle iddianın doğru olmadığını söyledi. Gazeteci tarafından sorulduğunda hikayeyi de reddeden çiftin temsilcisi, “Bu söylentide kelimenin tam anlamıyla sıfır gerçek var. Tamamen yanlış. ' Bu ifade hakkında belirsiz bir şey yok.

Çift, son zamanlarda çok fazla haber yapıyor.Magnolia Network'ün çok beklenen lansmanıbu sonbaharda kullanıma hazır. Bu aynı zamanda magazin dergilerinin ikisi hakkındaki sahte haber miktarını artırdığı anlamına geliyor. Bu ilk değil Dedikoducu Polis başka bir bebek sahibi olan ev makyajlarının kralı ve kraliçesi hakkındaki bir tabloid hikayesini düzeltmek zorunda kaldı. Ekimde, Yaşam ve Tarz kardeş kağıt Temasta , hakkında sahte bir rapor da yayınladı Joanna altıncı yaşına hamile . Bu hikaye aynı zamanda, eşler hakkında hiçbir gerçek iç bilgisi olmayan kimliği belirsiz bir kaynağa da dayanıyordu. Dedikoducu Polis o hikayeyi de bozdu.

Yaşam tarzı bebek sahibi olmadıkları zaman ünlü çiftlerin hikayeleri uydurduğu da bilinmektedir. Mayıs ayında, magazin dergisi kapağında şöyle demişti: Eva Mendes ve Ryan Gosling ikiz bekliyorlardı . Dedikoducu Polis O sırada bu hikayeyi çürüttü ve neredeyse sekiz ay sonra, magazin dergisinin hikayeyi havadan uydurduğunu söylemek güvenli. Prizin son bebek raporu da aynı derecede yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

wer gewann diese Saison des Tintenmeisters