Para sorunları çözülüyor mu Yonga ve Joanna Gaines'in evlilik? Bir tabloid haber veriyor Sabitleyici Üst çift, mali durumları üzerinde kafa yoruyor. Dedikoducu Polis eşler hakkındaki son hikayeyi inceledi. İşte bildiklerimiz.Chip Gaines Daha Fazla Para mı İstiyor?

Göre TAMAM MI! Chip Gaines kendisinden ve Joanne'den memnun değil 20 milyon dolarlık kombine net değer . Tabloid, 45 yaşındaki müteahhidin karısını Waco, Texas'taki evlerinin yakınında 'Magnolia markası, ev dekorasyonu ve popüler perakende ve restoran işletmelerinin' ötesine 'mali kanatlarını' yaymaya çağırdığını belirtiyor. İçeriden biri dergiye şöyle diyor: 'Chip, para kazanmak için para harcamanız gerektiğine inanıyor ve eğer isterse, sadece Waco'da değil, daha fazla girişime nakit akıtıyor olacak.'Joanna Gaines Kabul Etmiyor

Ancak tabloid raporları Joanna, özellikle mevcut salgın nedeniyle güvenli oynamayı tercih ediyor. 'Karantina sırasında işleri zarar gördü ve yeniden ayağa kalkıp çalışmaya başladılar. Jo bir süre sakinleştirmek istiyor, ”diyor derginin içinden. Şunu belirtmeliyiz Dedikoducu Polis zaten fikrini düzeltti Gaines'in işletmeleri kilitlenme sırasında kötü gidiyordu . Hala, TAMAM MI! Chip ve Joanna Gaines'in para konusundaki farklılıklarının aralarında bir miktar 'gerginliğe ve tartışmaya' neden olduğunu açıklıyor.

Kaynak, 'Genellikle,' diye ekliyor, 'Jo teslim oluyor, ama bu sefer ayağını sıkıca yere koyuyor ve Chip, biri ona hayır dediğinde mutlu olmuyor.'https://www.instagram.com/p/CFIutU6HgHQ/

Chip & Joanna Gaines'in Evliliği ve Parası Hakkındaki Gerçek

Çiftlerin kavga etmesi son derece normal ve Gaines 'de istisna olmasa da, bir tabloidden bir 'içeriden' birinin kapalı kapılar ardında neler olup bittiğini çok detaylı olarak bilmesi biraz tuhaf. Yine de Dedikoducu Polis bu anlatı üzerinde kapsamlı bir araştırma yaptık ve bunun tamamen yanlış olduğunu onaylayabiliriz. Yeni ağları Magnolia'nın lansmanına ek olarak, Gaines ’de realite şovlarını geri getirme süreci, Sabitleyici Üst. Dolayısıyla, franchise'ları söz konusu olduğunda ikisinin aynı sayfada olmadığı fikri yanlış. Gossip Co p ayrıca bize “böyle bir söylenti için sıfır gerçek” olduğunu söyleyen çiftin sözcüsüne ulaştı.

Ek olarak, tabloid yanlış bir şekilde Gaines'in mali olarak veya daha önce işletmeleriyle sorunları olduğunu bildirdi.Geçen hafta, Dedikoducu Polis sahte bir raporu bozmak TAMAM MI! iddia etti Joanna Gaines, Chip'e kızmıştı. 'Ücretsiz harcama' yöntemleri için ve geçen yıl dergiyi Chip ve Joanna Gaines'in ağlarının başlangıcını ertelemek stres yüzünden. Raporların hiçbiri uzaktan bile doğru değildi. Bir ağa sahip olmak, evleri onarmak ve beş çocuk yetiştirmek kolay bir iş değil, ancak Chip ve Joanna Gaines, magazinlerin önerdiklerine rağmen duruma ayak uydurdu.

Kaynaklar

  • John Marsicano, Chip ve Joanna Gaines Sözcüsü, 18 Eylül 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.