Yonga ve Joanna Gaines yanlış bir tabloid haberine rağmen altıncı bir bebek beklemiyorlar. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve onu çürütebiliriz. Basitçe üretilmiştir.

Kapağı Temasta 'Chip & Joanna Gaines Baby # 6 Duyurusu' başlığıyla ev tadilatı megastarlarına adanmıştır. Derginin içinde sahte haberi kapsayan dört sayfalık bir sayfa var. Elbette hikayede herhangi bir gerçek yok. Bunun yerine, hiçbir gerçek içeriden bilgiye sahip olmayan ama yine de Joanna'nın hamile olduğu konusunda ısrar eden şüpheli bir içeriden gelen söylentiler, varsayımlar ve alıntılarla doludur.Tabloid, Joanna'nın geçen yıl doğan beşinci çocuğu Crew ile ilgili önceki röportajlarından çıkardığı bazı alıntıları kullandıktan sonra, yayın anonim bir kaynaktan şu sözlerle alıntı yapıyor: '[Joanna] mide bulandırıcı ve yorgun hissediyor, cildi parlıyor ve o aynı peynirli sandviç ve tavuk spagetti isteklerini yaşamak. ' İsimsiz kaynak ekliyor, 'Chip son zamanlarda ona her zamankinden daha fazla ilgi duyuyor. Bir duyuru yapmalarının an meselesi olduğunu düşünüyorum. ' Hatta bu sözde içeriden, Chip'in başka bir çocuk için 'çaresiz' olduğunu iddia ediyor.

Bu sahte önermenin tamamı muhtemelen bir Chip ve Joanna ile röportaj Pazar Bugün geçen hafta. Gaines ’, yeni TV ağları Magnolia TV'nin yakında piyasaya sürülmesinden etkileyici beş çocuktan oluşan yavrularına kadar her şey hakkında konuşuyor. Röportajda Chip, daha fazla çocuk sahibi olma olasılığından bahsetti, ancak Joanna daha az kararlıydı, kocasının her zaman daha fazla çocuk istediğini söyleyerek şakalaştı, ama o emin değildi. Bu yüzden, kapı altıncı çocuk olasılığı için açık bırakılmış olmasına rağmen, kesin olan bir şey var, Joanna şu anda o çocuğa hamile DEĞİL.

Anonim bir kaynaktan gelen şüpheli alıntılara güvenmek yerine, Dedikoducu Polis Gaines'in sözcüsünü kontrol etti, magazin gazetesinin yapamadığı bir şey. Bize kesin olmayan bir şekilde hikayenin 'tamamen yanlış' olduğu söylendi. Çift adına konuşma yetkisi olan temsilci bize 'Bu söylentide kesinlikle sıfır gerçek var. Ve oradan biri vardı Temasta ilk etapta onay veya yorum için uzanmaya çalışsaydım, onlara da aynı şeyi söylerdim. '

Bu ilk değil Temasta birincisi hakkındaki haberinde yanlıştı Sabitleyici Üst yıldızlar. Geçen Kasım, magazin dergisi o yenileme gurusu olduğunu ileri sürdü. Christina El Moussa, Joanna ile savaş halindeydi Gaines'in kendi ağını kurduğunun duyurulması üzerine. Bu sahte rapora göre, El Moussa Joanna'ya “onu aşağıladığı” için kızgındı ve “gölgede kalmış” hissetti. Dedikoducu Polis El Moussa’nın temsilcisi bizi TV yıldızının kendi Instagram gönderisine yönlendirip yayının yanlış raporunu yalanladığında bu haberi bozdu. Gaines'in ailelerini yeniden genişletmesiyle ilgili bu son hikaye daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.