Yonga ve Joanna Gaines en çok hit HGTV'leriyle tanınırlar yeniden modelleme gösterisi Sabitleyici Üst . Bu şov, 2018'de beş sezonluk çalışmasını tamamladı, ancak şovun hayranları seviniyor, Gaines'in yeni TV kanalı The Magnolia Network'te geri dönüyor. Tabi, bazı gazetelerin şu anda iddia ettiği gibi ikisi kan davası açmıyorsa. Dedikoducu Polis daha yakından bakıyor.Evliliğin Taze Bir Gerilimi

Göre National Enquirer Chip ve Joanna, yeni TV anlaşması imzalandı. Sözde içeriden biri, 'Chip anlaşmayı kabul ettiğinden beri bu konuda tartışıyorlar' diyor. Bu Joanna'yı üzdü 'çünkü Chip kararı onsuz verdi.' Joanna aileyi büyütmeyi tercih ederdi ve 'onlardan daha çok ısırıldığından endişeleniyor.'Başka Bir Bebek İçin Rahatsız Etme Planları?

Joanna’nın kargaşasının bir başka nedeni de yeni programın planını bozmasıdır. hayır bebeğim. 6 . 'Çift, kuluçkalarına eklemeyi bile tartışmıştı,' diyor tabloid, ancak köşeyi dönünce televizyonun başlamasıyla 'Joanna ikinci kez düşünüyor.' Makalenin sonucunda da belirtildiği üzere çift için en büyük sorun, 'Joanna sinirlendi ve karar alma sürecine onu dahil etmedi'.

Böyle Tek Taraflı Kararlar Olmayan Yakın Bir Aile

Gaines'in neredeyse peri masalı ilişkisi . Gören herkes Sabitleyici Üst Chip'in karısına ve iş ortağına danışmadan bu kadar büyük bir anlaşma yapmasının radikal bir karakter dışı olacağını bilirdi. Joanna, Instagram'da canlanma hakkında zaten bir paylaşımda bulundu ve geri dönüşte yoğun bir şekilde öne çıkacağını görünce Sabitleyici Üst , gösteriye katıldığını söylemek güvenlidir. Bizim için açık olanı doğrulamak için, Dedikoducu Polis Gaines'in resmi sözcüsüne ulaştı ve bize belirsiz bir şekilde kararın karşılıklı olduğunu söyledi ve bize şunu söyledi:Onlar, ağlarının başındaki kişilerdir - şovu geri getirme kararı gerçekten kendilerine ve yalnızca kendilerine aitti. Ne hakkında savaşmalı? Bir patlama yaşıyorlar.

https://www.instagram.com/tv/CDd6mNwDmKc/?utm_source=ig_web_copy_link

Yeni Ağ, Magazin'i Aşağılama Getirdi

Salgın, akla gelebilecek neredeyse her eğlence mülkü için gecikmelere neden oldu ve Gaines'inki de bir istisna değil. Magnolia Network lansmanı tam olarak sorunsuz geçmedi ve bu nedenle, birçok tabloid söylenti . Çiftin sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis o sırada: 'Ağın başlatılmasını erteleme kararı yalnızca pandemiyle ilgili üretim gecikmelerinden etkilendi. Bundan fazlası yok. 'Bu Tabloid, Daha Önce Gaines Ailesindeki İzi Kaçırdı

Bu hikaye daha öncekilerden alıntı yapıyor Enquirer 'markalarının ne zaman karartıldığına' dair bir hikaye emlak satışlarının olmaması ters çevrilmiş evlerinde. Dedikoducu Polis aslında 'bu doğru değil' diyen çiftin sözcüsü ile konuşarak bu hikayeyi bozdu. Öyle olsaydı, 'yerel emlak kaynaklarının' içgörülere adlarını gururla ekleyeceğinden şüpheleniyorum. ' Bu tabloid, Gaines ailesine gelince defalarca işareti kaçırdı ve güvenilmemeli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.