Chaz Bono , oğlu Pahalı , eski çocuk yıldızla çıkıyor Shara Blue Mathes yaklaşık bir yıldır. Bir tabloid, Mathes'in Cher'i endişelendiren tehlikeli bir eski mahkum olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Fahişe Cenneti'

Hikaye geliyor Küre Bono'nun 'fahişe cenneti' nde yaşadığını iddia ediyor. Gazeteci Mathes, 'Cher, seks takası yapan oğlu Chaz Bono'nun sabıka geçmişi olan bir kızla evlenmeye kararlı olduğunu öğrenince kör oldu' diyor. 'İnan' şarkıcısı 'Chaz'dan korkuyor ... felakete yöneldi ve romantizmi onaylama konusundaki isteksizliği, çocuğuyla yeni bir kan davası başlattı. 'Tabloid daha sonra Mathes'in suçlu geçmişini detaylandırıyor. 2002 uyuşturucu baskınından ve 2005 yılında 'Hollywood'da fuhuş ve aylaklıktan' tutuklanmasından bahsediyor. Ayrıca Mathes'in nasıl “hala yasal olarak evli” olduğunu da ayrıntılarıyla anlatıyor, bu da Cher'i daha da rahatsız ediyor. Bono, annesinin endişelerine rağmen 'işleri bir sonraki seviyeye taşımaya' kararlıdır.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Shara Blue (@sharablue) tarafından paylaşılan bir yayın'Düğün Planları Çöküyor'

Magazin dergileri Bono konusunda karar veremezler. Kasım ayında National Enquirer, ile aynı şirkete ait olan Küre , bu hikayenin tam tersi. Bono ve Mathes 'belirsizliğe sıkışmış' olduğu için 'Cher yürek hastası' yazıyordu. Hikayenin bu versiyonunda Cher, 'Shara ile olan aşkını kutsadı' ve 'yasal bürokrasiden dolayı süresiz olarak beklemeye alındıktan' sonra ikisinin evlendiğini görmeyi umuyordu. Öyleyse hangisi?

Bu iki hikaye birbiriyle uyumsuzdur. Dedikoducu Polis ikisinin de tamamen doğru olduğunu düşünmüyor, ancak bu sadece bu magazin dergilerinin bu yıldızlar hakkında gerçekte ne kadar az şey bildiklerini gösteriyor.Welcher Hai ist am meisten wert

Just A Hit Piece

Bunda bahsedilen tüm drama Küre hikaye eski tarih. Sürekli olarak Bono'dan 'seks takası Chaz' olarak bahsediyor, bu utanç verici ve Mathes'in on bir buçuk yıl önce işlediği suçları ayrıntılarıyla anlatıyor. Hem Mathes hem de Bono, Mathes'in boşanma sürecini tamamladığını çok iyi bilen bağımlıları kurtarıyor. Bu rıza gösteren yetişkinler arasında günahkar hiçbir şey yok.

Cher ve Bono Harika Oluyor

Gerçek şu ki, yakın bir düğün ya da aile draması yok. Bono ve Cher hala yakınlar , çünkü karantina sırasında belki de çok fazla check-in yaptığını söyledi. Cher geçtiğimiz günlerde oğlunun geçişini izlemek . 'Chaz çok mutlu, inanılmaz derecede mutlu ve [diğer] insanların sorunlarının ne olduğunu bilmiyorum' dedi.

Bono ve Mathes yıllardır temiz ve şu anda Los Angeles'ta birlikte yaşıyorlar. Bu hikayeler, doğrudan Mathes hayatının en kötü kısımlarına odaklanarak drama yapmaya çalışıyor ve yaptığı tüm ilerlemeleri görmezden geliyor. İkisi kesinlikle hala birlikteler, aksine Enquirer rapor edin ve kesinlikle Cher'in desteğine sahip olun, aksine Küre rapor, bu nedenle her iki hikaye de yanlıştır.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Chaz Bono (@therealchazbono) tarafından paylaşılan bir gönderi

ist ellen noch mit portia verheiratet

Cher Sık Kullanılan Bir Hedef

Cher defalarca tarafından hedef alındı Küre özellikle bazı korkunç hikayelerle. Onun olduğunu iddia etti ölüm döşeğinde Haziran ayında geri döndü ve takıntılı olduğunu iddia etti cesedini dondurmak . The Enquirer kardeş satış noktasına katıldı Cher'in ölümünü bildirmek yıllardır şimdi. Bu raporlara rağmen Cher hala hayatta ve iyi durumda, bu yüzden bu kuruluşların ailesinin hayatına dair gerçek bir kavrayışı olmadığı açıkça görülüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.