Dır-dir Pahalı Yine koridorda yürümek mi? Bir dergi, ikonik şarkıcı kendisinden 47 yaş küçük gizemli bir adamla evleniyor. Bu isimsiz beau kim? Dedikoducu Polis hikayeye baktı.Cher'in Görünen Peri Masalı Romantizmi

Tarafından yeni bir sayıda TAMAM MI !, dergi 74 yaşındaki Cher'in hayallerindeki düğünü yapmakta ısrar ediyor. Derginin kapağı, sözde nişanlısının kimliğiyle dalga geçerken, şarkıcının hazır olduğunu da belirtiyor. hepsini riske at evlilik öncesi anlaşma yapmayarak ve diğer 'gizli aşk ilişkilerini' ifşa ederek. Yayının kapak hikayesi, şarkıcının ruh eşini bulmaktan asla vazgeçmediğini ve sabrının nihayet 'karşılığını aldığını' belirtiyor. Prizin kaynağı, Ay çarpması aktris bu çok daha genç adamla 'sessizce' çıkıyor ve çift yakın zamanda nişanlandı.İçeriden biri, Cher ve nişanlısının ortak bir arkadaş aracılığıyla tanıştığını ve birkaç ay sonra bilinmeyen adamın Malibu'daki evine taşındığını söyledi. 'Cher hayatında birçok erkekle çıktı ama bu sevgilisinden farklı. Sadece çok iyi anlaşıyorlar ”diyor içeriden. Derginin habercisi, Cher'e teklif ettiği adamı 16 karatlık bir sarı değerli taşla ekliyor.

Cher'in Vahşi ve Rüya Gibi Düğünü

'Cher acayip bir elbise giymeyi planlıyor. Bu, iyi arkadaşı Bob Mackie tarafından tasarlanan ışıltılı bir başlığa sahip, kısmen şeffaf, payetli bir elbise, 'içeriden gelenleri rahatlatıyor ve damadın kıyafetlerinin' Elvis'ten ilham aldığını 'ekliyor. Hikaye, Cher'in oğlu Chaz tarafından koridorda yürümeyi umduğunu ve küçük oğlu Elijah'dan resepsiyonda özel bir şarkı çalmasını istediğini sürdürür. Katılımcı listesine gelince, yayında Dolly Parton ve Tina Turner gibi A listesindeki ünlülerin orada olması bekleniyor.Hikaye, muhbirin Cher'in bir evlilik öncesi anlaşma yapmayarak arkadaşlarını 'şok ettiğini' ve 'aşık' olduğu için onunla ilgilenmediğini iddia ederek sona eriyor. Kaynak, 'Cher bu seferin sonsuza kadar olduğuna yemin ediyor' diyor. Anonim içeriden şu sonuca varıyor: 'Cher'in harika bir adamı var, ayrıca siyasete atılmaktan ve belki de yanındaki adamıyla son bir tura çıkmaktan bahsediyor. Cher hakkında bir şey, asla durmamasıdır. '

Cher'in Gizemli Aşığı Kimdir? Dedikoducu Polis İşin Dibine Giriyor

Adı verilmeyen ve izlenemeyen bu 'kaynak', Cher'in 'düğünü' nin konuk listesi gibi özelliklerini, ne giyeceğini ve törenin planını çok ayrıntılı olarak bilmesi biraz tuhaf, ama İSİM bilmiyor. GROOM. Tüm bu ayrıntıları bilmek ve onu dışarıda bırakmak garip. Bu tam olarak küçük bir detay değil! Ayrıca dergi, Cher'in geçmişteki sevgililerini “ortaya çıkaracağını” ve kapakta Tom Cruise, Val Kilmer ve Sonny Bono'nun resimlerinin yer aldığını iddia etti. Yine de parçada bu adamların hiçbirinden bahsedilmiyor. Dedikoducu Polis tüm bu önermenin derginin hayal gücünün bir ürünü olduğuna inanıyordu. Ve şarkıcı için bir temsilci hikayeyi yalanladığından şüphelerimizin doğru olduğu ortaya çıktı.

Haber yapmak söz konusu olduğunda magazin dergilerinin her yerde olduğu görülüyor. Denizkızları star. İki ay önce Küre iddia edilen Cher ölüm döşeğindeydi. Birlikte nadir hastalık . Gazete, şarkıcının arkadaşlarının 'ölümün kapısını çaldığından' korktuğunu iddia etti, ancak bu uzaktan doğru değildi. Dedikoducu Polis Cher'in saçma hikayesine rağmen iyi ve sağlıklı olduğunu ortaya çıkardı.Geçen yıl aynı tabloid iddia edildi Cher'in plastik cerrahiye olan bağımlılığı kariyerini mahvediyordu . Derginin sahte önermesi, şarkıcının 'arkadaşlarının' geçirdiği ameliyatların sayısı yüzünden kimsenin onu tanımayacağından endişelendiklerini iddia etti. Dedikoducu Polis Sahte hikayeyi reddeden bir Cher sözcüsü ile kontrol etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.