Geçen yıl, Dedikoducu Polis iddia ettiği için bir gazeteyi basmış Pahalı ve Meryl Streep sette kan davası vardı Mamma Mia! devamı. Altı aydan fazla zaman geçti ve şimdi söylentinin yanlış olduğunu kanıtlayan ek kanıtlar var. İkonik yıldızlar aslında yakın arkadaşlardır.

2 Kasım 2017'de, Dedikoducu Polis incelendi Star Cher'in setine 'her türlü kaosu getirdiğini' iddia eden hikaye Mamma Mia! Yine başlıyoruz . Sözde bir 'ihbarcı', 'Cher, Meryl dahil herkesin ona boyun eğmesi gerektiğini düşünüyor gibi görünüyor. Ve Meryl Streep kimseye boyun eğmiyor. ' Ayrıca, yapım sırasında Cher ve Streep arasındaki atmosferin, herkesin sadece çekimi “bitirmek” istediği noktaya kadar “buzlu” olduğu iddia edildi.Dedikoducu Polis Ancak bazıları araştırdı ve bu hikayeyi değersiz buldu. Öncelikle, Streep ve Cher'in 1983'lerde sorunsuz bir şekilde birlikte çalıştıklarını belirttik. Silkwood . Bir röportajda Cher daha sonra Burlesque 2010'da Streep ile tekrar çalışmak istediğini ve programın onun için işe yaramadığından hayal kırıklığına uğradığını bile söyledi. Mamma Mia! . Ve devam filmi için zamanlama çalıştığında, Cher defalarca Twitter'da yayınladı 'harika oyuncular ve ekip' ile 'harika' zaman geçirdiğini söyledi.

Hazır bulunan tüm kanıtların yanı sıra, Cher’in temsilcisi şunları söyledi: Dedikoducu Polis Kan davası anlatısının 'çok aptalca' olduğu kayda geçince, kendisi ve Streep'in 'birbirlerini tamamen sevdiğini' ve 'muhteşem bir buluşma' yaşadığını belirtti. Cuma günü sinemalarda olan filmi tanıtmak için yeniden bir araya geldiklerine göre, iyi anlaştıklarına dair daha da fazla kanıt var. Örneğin, geçen hafta 'Entertainment Tonight' ile yapılan bir röportajda, Streep, Cher ile yeniden bir araya gelmenin 'harika' olduğunu söyledi. ve hatta şarkıcının 'filmi çaldığını' söyledi.

Birbirlerine olan karşılıklı takdirleri, birkaç gün önce Londra galasında tam teşhir edildi. Cher ve Streep kırmızı halıda öpüştüler . Aynı gece Cher Twitter'da yayınladı, 'Filmde çalışan herkesi [seviyorum]… özellikle Mary Louise Streep.' Daha açık olamazdı Star Cher-Streep'in kan davası hikayesi tamamen sahteydi.

Ne yazık ki, magazin dergileri genellikle kadınları birbirine düşürür. Orijinal debunkingimizde, Cher'in Celine Dion ile kan davası kurmasıyla ilgili benzer şekilde sahte bir hikayeye işaret ettik. Daha yakın zamanda, hakkında bir dizi doğru olmayan makaleyi düzelttik. Streep ve Nicole Kidman, 'Big Little Lies' setinde 'savaşta'. Bunların hepsi efsanevi kadınlar ve dedikodu medyasının okuyucuların genellikle inanmasını istediği şeyin aksine, Hollywood dünyasında çatışmadan bir arada yaşayabiliyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.