İkonik şarkıcı mı Pahalı , nadir bir hastalık nedeniyle ölüm yatağında? Bir tabloid, şarkıcının olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.'Sick Cher Knocking On Heaven’s Door' dergisindeki yeni makalenin manşetini okuyor. Küre . Dergi Cher'in “korkutucu hasta, nefes almakta güçlük çekiyor ve yataktan kalkamıyor” konusunda ısrar ediyor. Bu, şarkıcının 'arkadaşlarını' 'ölümün kapısında' olduğuna inanmaya sevk ediyor. Çıkış, efsanevi şovmen için endişenin, Minnesota adamı George Floyd'u öldüren polisin son protestolarına katılmak için çok hasta ve hava şartlarının çok altında olduğunu tweetlediğinde ortaya çıktığını iddia ediyor.'Cher kesinlikle ayağa kalkamazsa yürüyüşleri kaçırmazdı. Sözde bir kaynak yayına herkes onun ölüm döşeğinde olduğuna inanıyor ”dedi. Hikaye, şarkıcının 1980'lerden beri Epstein-Barr virüsüyle nasıl başa çıktığını ve şimdi onu aylardır 'depresif' ve 'yatalak' bıraktığını, ancak aynı zamanda 'böbreklerine ve kalbine zarar verdiğini' anlatıyor. Çıkış, daha sonra Cher'i tedavi etmemiş bir 'yaşam süresi' uzmanından alıntı yapıyor, ancak ekliyor: 'Kronik yorgunluktan muzdarip insanlar, bu hastalığı yaşamlarının geri kalanında koruyabilirler.' Çıkış daha sonra Cher için 'bu çok uzun olmayabilir' sonucuna varır.

Bu hikâyeyle birlikte açılacak çok şey var, ancak Cher'in ölmediğini düzeltmeyle başlayalım. Şarkıcının temsilcisi bunu tamamen yalanladı. Artı, Küre şarkıcının 'yatalak' ve 'yaralı' olduğunu iddia etti ama Cher Twitter sayfasında şu anki salgının ortasında çekilmiş fotoğraflarını yayınladı . Ayrıca, Cher geçen ay UNICEF için yeni bir şarkı yayınladı Bu yüzden eğer 'nefesi kesilmişse' veya o kadar hastaysa, kesinlikle bir şarkı kaydedemezdi. Dahası, şarkıcıya gerçekten de 80'lerin sonlarında Epstein-Barr teşhisi kondu, ancak Cher, teşhisinden bu yana virüsü yönetiyor Yıllar önce.Bu aynı zamanda magazin dergisinin şarkıcı hakkında ilk kez yanıldığı da olmayacaktı. Ekim 2018'de, Dedikoducu Polis iddia ettiği için güvenilmez gazeteyi bastı Cher yine Tom Cruise'la çıkıyordu . Göstericiler 30 yıl önce kısa bir kaçış yaşadılar, ancak o zamandan beri, kanıtladığımız gibi ikisi romantizmini yeniden alevlendirmedi. Yine de bu, çıkışın sahte hikayeyi başka bir gerçek olmayan hikayeyle takip etmesini engellemedi.

Bir yıl sonra, Dedikoducu Polis arasındaki sözde romantizmi iddia ettiği için yayını tekrar çürüttü Cher ve Cruise 'bitmişti . Araştırmamız aracılığıyla, başlangıçta ikisi arasında 'yeniden alevlenen' bir aşk olmadığına dair anlatıyı bir kez daha düzelttik. Görünüşe göre bu, yayının bir yıl önceki ilk sahte raporunun izlerini içeren bir girişimdi. . Dedikoducu Polis elbette o sırada sahte hikayeyi reddetti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.