National Enquirer öldürmeye çalışıyor Pahalı efsanevi şarkıcının öldüğü iddia edilen hakkında çok sayıda sahte raporla yıllardır. Dedikoducu Polis gazetenin sahte anlatımını defalarca düzeltti ve Cher, Pazar gecesi 2017 Billboard Müzik Ödülleri'ndeki şevkli performansı sırasında hala çok sağlıklı ve canlı olduğunu kanıtladı.

Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Cher, 'Believe' ve 'If I Could Back To Time' şarkısını seslendirdi. Gwen Stefani tarafından da Icon Award ile onurlandırıldığı 2017 BBMA'larda. 71 yaşındaki süperstar, iki performansı sırasında kıyafetlerini açığa çıkarırken kendinden emin bir şekilde vücudunu gösterdi ve daha sonra ödülünü alırken şaka yaptı: 'Beş dakikalık bir tahta yapabilirim.' Şarkıcı, her yaş için oldukça iyi durumda, ancak Enquirer okuyucularının düzenli olarak yanlış bir şekilde tersine inanmasını sağlamaya çalışır.Dedikoducu Polis dergiyi ilk olarak Nisan 2015'te, yanlış bir şekilde iddia ettiğinde Cher'in arkadaşları intihar edeceğinden korkuyordu . Çıkış 'Cher Dying!' Diye bağırdı. Kapağında, eşlik eden makale şarkıcının mesleki ve kişisel stres nedeniyle yaşamı tehdit eden hastalıklarla ve “sakat bırakan depresyon” ile mücadele ettiğini iddia etti. Ancak, bir Cher'in temsilcisi o sırada bize özel olarak 'Onun neşesi çok iyi ve fiziksel sağlığı yerinde' güvencesi verdi.

ist Faith Hill und Tim Mcgraw lassen sich scheiden

Temmuz 2015'te, Dedikoducu Polis debunked Enquirer Cher'in böbrek ve kalp yetmezliğinden öldüğünü iddia eden kapak hikayesi. O yılın ilerleyen saatlerinde, şarkıcının ölümün eşiğindeyken hayatını kurtarmak için 6 saatlik acil ameliyat geçirmesi hakkında başka bir sahte kapak raporu daha aldık. Şarkıcının bir sözcüsü bize hikayenin 'doğru olmadığını' söyledi ve ekledi, 'Ve onun hayatının sona ermesiyle ilgili son yazdıklarında bunun doğru olmadığı açıktı.'

Ancak sadece iki ay sonra, Şubat 2016'da, yayında Cher bir ölüm yatağı yazıyordu hepsini anlat burada tüm 'ölmekte olan sırlarını' ifşa edecekti. Haziran 2016'da, Dedikoducu Polis bir kapak hikayesi yayınladıktan sonra çıkışı bir kez daha düzeltti Cher 'ölüyordu' ve 'parasızdı'. Ancak, Cher'in Pazar günkü BBMA'lardaki canlı performansı sayesinde şarkıcı, Enquirer Raporlar tamamen yanlış. Tabloid'in birçok yanlış kapağının bulunduğu aşağıdaki galeriye göz atın.
[imageviewer id = 1957]

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.