Hakkında bir tabloid kapak hikayesi Pahalı Onun 'ölmesini' engellemek için 'mucize bir tedavi' almak sahte bir haber. Dedikoducu Polis sahte raporu bozabilir. Yıllardır bildirdiğimiz gibi, müzik efsanesi ilk etapta son zamanlarda asla ölüme yakın olmadı.

Ama kardeş çıkışları National Enquirer ve Küre Cher'i defalarca öldürmeye çalıştı ve defalarca çeşitli hastalıklardan ölmek üzere olduğunu iddia etti. Aslında Enquirer bu düzmece tartışmayı defalarca örtün, Dedikoducu Polis bir fotoğraf galerisi için birkaç sorunu tamamladı. Şimdi Küre magazin dergisi ve onun dedikodu arkadaşı dergisi onun ölümünü tahmin etmekle harcadıktan sonra Cher'in neden hala hayatta olduğunu açıklamaya çalışıyor.'Dying Cher Miracle Cure' yeni kapakta haykırıyor ve 'Inside Her Amazing Mamma Mia Geri gel.' 'Dünyaya özel' olduğu iddia edilen, sayının içindeki bir başlıkta ayrıca 'Cher Cheats Death!' Makale, sanatçının 'deneysel kan nakli sayesinde ölümün eşiğinden geri döndüğünü' iddia ederek başlıyor.

Warum hasst Angelina Jolie ihren Vater?

Sözde 'devrimci tedaviler' sözde 'böbreklerini kapatan ve onu birkaç santim öldüren öldürücü bir virüsü ortadan kaldırdı.' İzlenemeyen bir 'kaynak', 'Cher'in iyileşmesi ve geri dönüşü mucizevi bir şey değildi. Sanki tam anlamıyla ölümden dönmüş gibi! ' Benzer şekilde tanımlanamayan bir 'kaynak', iddia edilen 'tartışmalı kan replasman tedavisi' nin 'hayatta kalmak için son çare' olduğunu iddia ediyor.

Haber kaynağını doğrulamak için çıkış, Cher'den 'Sürekli hastaydım ve neredeyse zatürreden ölüyordum' dedi. Ancak yayın, bu ifadeyi 'Cher itiraf ediyor' atıfıyla şimdiki zamanda öne çıkarırken, okuyuculara alıntının aslında on yıllık olduğunu söylemiyor. Cher bu açıklamayı bir röportajda yaptı Bugün Amerika O sırada, 1980'lerde ilk kez savaştığı Epstein-Barr virüsü ile olan savaşından bahsediyordu.

Bağlamı sağlamayarak, Küre Cher sadece yakın zamanda yaşamı tehdit eden bir hastalıktan muzdarip olduğunu itiraf etmiş gibi görünüyor. Röportajının tam 10 yıl önce yapıldığı göz önüne alındığında, durum kesinlikle böyle değil. Magazin gazetesi ayrıca, Cher'in aniden 'zinde ve muhteşem' görünmesini sağlayarak okuyucuları yanıltmaya çalışıyor ve 'kaynaklarından' biri 'Cher yıllardır bu kadar iyi görünmemiş veya bu kadar iyi hissetmemiş' diyor. Aslında, bir yıldan daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis bunu işaret etti Cher, Billboard Müzik Ödülleri'nde mükemmel derecede sağlıklı olduğunu gösterdi. 2017 Simge Ödülü'nü sergilediği ve aldığı yer.

Bugün onun (hala) sağlıklı olması, derginin şok edici dönüşü değil. Çıkış, tüm bu 'ölmekte olan' raporları örtbas etmeye çalışıyor gibi görünüyor çünkü Cher kırmızı halıda şaşkına döndü Mamma Mia! Yine başlıyoruz geçen ay galası. Ancak gerçek her zaman şudur: Şarkıcının sağlığı on yıllar boyunca inişli çıkışlı seyrederken, yanlış iddia edildiği gibi son birkaç yılda hiçbir zaman ölümün eşiğinde olmadı. Aslında, Cher'in sözcüsü onaylıyor: Dedikoducu Polis , 'Epstein-Barr'ı yıllar önce almıştı ... Gerisi olağan [çöp].'

Wofür ist Ynw Melly ins Gefängnis gegangen?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.