Bir tabloid iddiaları Pahalı Daha sonra hayata döndürülme umuduyla öldüğünde vücudunun dondurulmasını planlıyor. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Küre Cher, bir kişinin cesedini gelecekte canlandırmak amacıyla dondurma süreci olan kriyonik araştırıyor. Sözde bir kaynak, dergiye, kronik yorgunluğa ve diğer grip benzeri semptomlara neden olan bir otoimmün hastalık olan Epstein-Barr virüsünden muzdarip olmasının bir sonucu olarak bu fikre 'son zamanlarda takıntılı hale geldiğini' söyler.



Cher'in 'yatalak, zayıf ve depresif' olduğunu iddia eden sözde içeriden biri, 'Her gün devam edecek gücü bulmak için mücadele ediyor' diye ekliyor. Şüpheli habercisi, şarkıcının Epstein-Barr virüsünün gelecekte bir gün iyileştirileceğini ve bu noktada donmuş vücudunun yeniden canlanıp tam sağlığına kavuşacağını umduğunu söylüyor.

Görünüşte sahte olan kaynak, 'Herkes bundan oldukça korkuyor ve kahkaha atıyor, kesin karar vermesi için birkaç yılı kaldığını söylüyor, ancak kararlı olduğunu söyleyebilirsin,' diye ekliyor. 'Yardım edemezsin ama sonunda çok mu ileri gittiğini merak et.' Sözde 'içeriden', 'Bu bilim kurgu işi sizi tüyler ürpertmek için yeterli. Ama Cher toza dönüp gözden kaybolmak istemiyor. '

Derginin sahte hikayesiyle ilgili ilk sorun, Cher'in şu anda Epstein-Barr virüsünün pençesinde olmamasıdır. Sanatçıya 1986'da hastalık teşhisi kondu, ancak tedavi sayesinde durumu çoğunlukla kontrol altında tuttu. Aslında, Cher, 2008'den beri bir hastalık nöbeti geçirmiş gibi görünmüyor. Güvenilmez çıkış, aynı zamanda, uygun bir şekilde, Cher şu anda dünyayı geziyor İşte Yeniden Başlıyoruz Tur . Şarkıcının 82 tarihli turu geçen Eylül ayında başladı ve bu yılın Aralık ayına kadar devam ediyor. Basitçe söylemek gerekirse, 'yatalak' olmaktan çok uzaktır.

Derginin raporunun temelsiz olmasının yanı sıra, anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara da dayanıyor. Dedikoducu Polis Ancak, kayıtta bize bunun saçma olduğunu söyleyen Cher’in sözcüsünü kontrol etti. Magazin dergisinin tanımlanamayan habercisinin iddia ettiğine rağmen, Cher'in temsilcisi bize onun sağlıklı olduğunu ve kryoniklere bakmadığını garanti ediyor.

Ne yazık ki bu, prizin şarkıcının fiziksel durumunu ilk kez hedeflemesi değil. Kasım ayında, Dedikoducu Polis yanlış bakımdan dolayı magazin dergisini basmış Cher'in arkadaşları, gösteriye devam edemeyecek kadar hasta olduğundan korktular . Zamanın kanıtladığı gibi, durum bu değildi. Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis dergiyi bir hikaye uydurduğu için 'Ölmekte olan' Cher 'mucize bir tedavi' alıyor deneysel kan nakli şeklinde. Cher’in vücudunu dondurma planlarını içeren bu son makale daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.