Chelsea İşleyici Joe Biden ve Kamala Harris'in dün açılışı başladığında canlanmış gibi görünüyor. Donald Trump'tan hoşlanmaması, neredeyse teşhircilik eğilimi kadar iyi biliniyor ve son gönderisi her ikisinin de kanıtı. Komedyen, iktidarın geçişine biraz alışılmadık bir tepki verdi ve bunu 'kutlanacak bir gün' olarak nitelendirdi.

Bir teleferiğe binerken, aktris sansürlenmiş göğüslerini ifşa etmeden önce ceketini ve gömleğini çabucak çıkarmaya çalıştı, hepsi Bruno Mars'ın '24k Altın' ayarına ayarlandı. Muhtemelen dün insanların gördüğü en iyi koreografi olarak geçmeyecek, ancak dört milyon takipçisi kesinlikle hoşuna gidiyordu. Diğer yıldızlar Ilana Glazer ve Michelle Pfeiffer, Handler'a birkaç taç emojisi veren Glazer ile cesaret verici yorumlar bıraktı. İşleyici videonun altını çizdi, 'Bugün kutlanacak bir gün.'Was ist der Nettowert von Lebron James?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Chelsea Handler (@chelseahandler) tarafından paylaşılan bir yayın

Tabii ki Chelsea Handler, dışarısı berbat olsa bile vücuduyla yıllardır rahat. O Instagram'dan kısaca yasaklandı 2014'te bir dağın tepesinde üstsüz poz verdiğinden ve bol miktarda karda ayakta durduğu için. Şimdi, iyi yerleştirilmiş birkaç emojiyle herhangi bir sosyal medya grevinden nasıl kurtulacağını bulmuş gibi görünüyor. Kutlama yapmak için gitmemiz gereken şey olduğunu söyleyemeyiz, ancak Handler demokrasiyi kutlarken eğlendiği sürece, önemli olan bu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Wird George Clooney geschieden?

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Claudia Conway, Anne Kellyanne Tarafından Taciz Edildiği İddiasının Rahatsız Edici Videoları Paylaşıyor

Brad Pitt, Jennifer Aniston Fransa'da Evleniyor mu?

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?