Chelsea İşleyici söz konusu olduğunda bir şampiyon hepsini kavurucu soğukta gösteriyor . Komedyen, yamaçları bir tanga ile parçaladığını ve daha fazlasını değil, artık dağılmış durumda olan Daft Punk'ın müziğine ayarlanmış bir videosunu yayınladı.'Hangi ülkede olursam olayım, kıyafetlerimi çıkarıp gülümsemeyi sevdiğimi öğreniyorum,' diye yazdı başlıkta. Kayak yaparken bir elinde bir içki yudumlarken diğeriyle nefes aldı. İşleyici, Kanada ve Amerikan bayrağı takılı bir miğfer ve 'en güçlü bağlarım olan iki ülkeye büyük bir haykırmak için' bayrakların her birinin pastalarını taktı. Bugün 46. doğum gününü kutladı ve kendi bedenini kutlamanın yanı sıra, bu durum için bir şeyler yapmaya çalıştığını söylüyor.Ayrıca başlığını, insanları hayır kurumuna bağış yapın Can'd Aid Teksas'taki şiddetli kış fırtınalarından etkilenen insanlara temiz içme suyu sağlamaya yardımcı olmak için.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Chelsea Handler (@chelseahandler) tarafından paylaşılan bir yayınOcak Jones, yorumlarda ona mutlu bir doğum günü diledi ve onu 'hepimiz için bir kahraman ve hediye' olarak nitelendirirken, Juliette Lewis bir dizi destekleyici emoji bıraktı. Olympian Lindsey Vonn, Jenna Bush Hager ve Selma Blair gibi ona tezahürat etti.

Chelsea Handler soğuğa giysisiz göğüs germeye yabancı değil o hiç utangaç mı , ancak son yüklemesinde tek başına kayak becerileri yeterince etkileyici. Daha önce Joe Biden'in açılışını kutladı telesiyejde yanıp sönerek , bu yüzden doğum gününü takım elbisesiyle kutladığını görmek pek de sürpriz sayılmaz. Eğer Handler’ın dikkati ona daha fazla güçten çok iyi bir amaca çekmenin yolu buysa.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine SahipKanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini mi almaya çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürümeye Başladı