Chelsea İşleyici ve Brad Pitt raporlara göre 'cozying'. Fakat Dedikoducu Polis sadece bu iddiaların uydurulduğunu ortaya çıkarabilir.

Tom Brady ist ein Baby

Radar Çevrimiçi Perşembe günü manşetten “Jen Kim? Chelsea Handler, Aniston’un Ex Brad Pitt'ine Uydurarak Bıçağı Büküyor! ' Makale, Handler'ın Aniston'a 'yakın arkadaşlığını Brad Pitt ile değiştirerek onu kararsız bir şekilde terk etmenin bedelini ödetmek için sinsi bir yol' bulduğunu iddia ediyor! Bu tartışmaları çoğu zaman güvenilmez blogdan almak Yaramaz Dedikodu , site sözde bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor, 'Chelsea, Brad'den Jennifer'a yaptıklarından dolayı asla nefret etmedi, her zaman Angelina Jolie'yi kötü bölünme için suçladı. Ama artık Jen ile arkadaşı olmadığına göre Chelsea, Brad ile çalışmakta özgür. ''Chelsea, Brad’s Plan B prodüksiyon şirketinin uzun zamandır hayranı ve onlarla birkaç projeden bahsediyor,' iddiasına göre her iki kuruluş tarafından da alıntı yapılan ispiyoncu. Bu sözde bahşişçi şunları ekliyor: 'Brad ve Chelsea'nin yakında birlikte öğle yemeği yediğini görürsek şaşırmayın.' İşte gerçek bir ipucu: Naughty Gossip ve RadarOnline burada yaptıkları tamamen yanlış hikayeler yayınladığında şaşırmayın.

Gibi Dedikoducu Polis zaten rapor etti, Handler ve Aniston hala arkadaş canlısı gerçek olmayan bir anlatının aksine webloid Haziran ve Temmuz aylarında satmaya çalıştı. Naughty Gossip'in bu yeni hayali parçasına ilham veren şeyin yanlış hikayesi olduğu açık. Üretilen olay örgüsü daha önce Handler ve Aniston'ın kan davası içinde olduğunu savundu, öyleyse neden Pitt'i aralarında çukurlaştıran bir açı oluşturmayalım? Bir çıkış tohumu ekti, bir diğeri üzerine su döktü ve şimdi orijinal çıkış, ikincisinin iddialarını kullanarak durumun nasıl büyüdüğünü gösteriyor. Hepsi çok şeffaf. Ve bunların hepsi çok doğru değil.

RadarOnline, görünüşe göre Pitt ve Aniston hakkında sık sık yazmayı seviyor ve bu nedenle, bilginin nereden geldiği konusunda açıkça fazla ayrımcılık yapmıyor. Ek olarak, onlar hakkında düzinelerce gerçek dışı öykü yayınladığı için harika bir sicili de yok. Buna, bu ayın başlarında söylenen tamamen yanlış bir rapor da dahildir. Jimmy Kimmel, Aniston ve Pitt'i yeniden birleştirmeye çalışıyordu. şovunda ortak bir görünüm için. Tüm bunları akılda tutarak, Dedikoducu Polis Pitt ve Handler'ın arkadaş olduklarına dair bu iddiaların herhangi bir doğruluğu olduğundan şüpheliydi. Kusursuz bir temas şimdi iddiaların uydurulduğunu doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.