Megyn Kelly son zamanlarda gerçek olmayan bir kapak hikayesinin hedefiydi National Enquirer . Şimdi Chelsea Clinton onu 'kulübe' davet ediyor ve süpermarket tabloidiyle alay ediyor.

Gibi Dedikoducu Polis geçen hafta National Enquirer çirkin bir şekilde iddia ederek gülünç bir kapak hikayesi yayınladı Kelly, '1,4 milyon dolarlık plastik cerrahi dönüşümünü' 'saklıyordu'. Dedikodu dergisinin makalesi, 'Makeover Megyn’in Ortalama Kraliçesine Yükselişi!' Başlığını taşıyordu. Gazetecinin 'arkasına saç boyası, neşter ve öfkeli hırsla sıkıntılı bir geçmiş' koyduğu ve şimdi 'plastik cerrahi bağımlılığı' olduğu iddia edildi. Şüpheli yayın, 'kameraya hazır olmak için kozmetik prosedürler için 1,4 milyon doları aştığını' iddia etti!Ancak, çıkış noktasında iddialarını destekleyecek hiçbir somut kanıt yoktu. Kelly ile hiç tanışmamış bir doktorun, sözde hangi estetik ameliyatı geçirdiğini tahmin ettiği söylendi ve TV kişiliğinin görünüşünün büyük ölçüde değiştiğini öne sürmek için onlarca yıllık bir yıllık bir fotoğraf kullanıldı. Elbette çoğu insan bugün bu tür resimler çekildiği zamanki gibi görünmüyor.

Was ist mit Jess aus Rock of Love passiert?

Açıkça söylemek gerekirse, Kelly’nin temsilcisi, kapak hikayesinin 'tamamen saçmalık' olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis münhasıran. Şimdi Clinton durumdan haberdar oldu. Twitter'daki sansasyonel kapağın bir anlık görüntüsünü gören eski First Daughter Cuma gecesi tweet attı, '@megynkelly 'kulübe hoş geldiniz!' Yakında siz de uzaylı çocuklarınız (veya kardeşleriniz) olacak, günlüklerden alıntılar asla yayınlanmadı ve daha fazlası ! '

Clinton, dedikodu medyası tarafından haksız yere mağdur edilmek hakkında elbette bir iki şey biliyor. 2015 yılında, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer haksız yere iddia etmek için Clinton, 'The View' a katılma teklifini reddetti. (Tesadüfen, Clinton 'Görüntüle' konuğu olarak göründü sadece geçen ay.) Ve sadece birkaç ay sonra, Dedikoducu Polis tabloid'in kardeş çıkışından saçma bir hikayeyi çürüttü Radar Çevrimiçi , tuhaf bir şekilde iddia etti Clinton hamile kalmak zorunda kaldı sadece annesinin başkanlık kampanyasına yardım etmek için.

Magazin dergileri, ünlülerin ait olmak istedikleri 'kulüp' değildir. Fakat Dedikoducu Polis Gerektiği gibi yalan haberi duyurmak için burada olacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.