Simon Cowell ağzına altı figür değerinde kaplama yerleştirdikten sonra parlak ve kazanan bir gülümsemeyle yanıp sönüyor.

Cowell’in Beverly Hills diş hekimi Dr. Michael Apa, yakın tarihli bir Instagram gönderisinde mutlu hastasıyla bir fotoğraf paylaştı. Amerian İdolü alum imzalı bir altın bilet tutuyor ve Apa, 'bu [sic] resmi. hollywood'a gidiyorum !! aslında BU HAFTA SONU DUBAI. ve harika insanlarla çalışmak gerçekten harika. @simoncowell'e bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. 'Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

bu resmi. Hollywood'a gidiyorum !! aslında BU HAFTA SONU DUBAI. ve harika insanlarla çalışmak gerçekten harika. @simoncowell'e bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Tarafından paylaşılan bir yayın Dr. Michael ne (@doctorapa) 26 Eki 2020, 11:50 PDT tarihinde

Sayfa Altıya Göre Apa, diş başına kabaca 4.000 $ alıyor. Cowell 28 dişin tümünü tedavi ettirdi ve prosedür iki randevuya bölünerek yaklaşık altı saat sürdü. İsimsiz bir kaynak, çıkış noktasına 'önceki setinden farklı bir diş hekimi tarafından yapılan' daha küçük 've' daha az hantal 'kaplamalar istediğini söyledi.

Diş işi, Cowell’in Malibu’daki evinde meydana gelen büyük bir e-bisiklet kazasından neredeyse üç ay sonra gelir. Fakat hasarlı dişler problemlerinin en küçüğüydü - 20.000 dolarlık aracı test etmek, sırtını üç yerde kırmasına neden oldu. 60 yaşındaki çocuk, altı saatlik bir ameliyat geçirdi ve sırtına metal bir çubuk sokuldu. Olay, onu Twitter'da 11 milyondan fazla takipçisiyle bir ipucu paylaşmaya zorladı.

John Travolta praktiziert immer noch Scientology

Kaza sonucunda Cowell, hakemlerin masasından geçici olarak uzaklaşmak zorunda kaldı. Amerika'nın yeteneği var . Cumartesi gecesi canlı Oyunculardan Keenan Thompson, Eylül ayında sona eren sezonu doldurdu.

Bu arada, Cowell iyileşme yolunda hızla ilerliyor. Sayfa Altı rapor, 'TV kişiliğinin kazadan sonra gücünü geri kazanmak için günlük fizik seanslarından geçtiğini ve günde 10.000 adım yürüdüğünü' ekliyor. Büyük sırt cerrahisinin geri dönmesi uzun zaman alsa da, onu 16. sezonda hakim koltuğunda görmeyi umuyoruz.