Oyuncu ve komedyen Kathy Griffin özür dilemeyen mizahıyla tanınır ve görünüşe göre, ev dekorasyonundaki mükemmel zevkiyle de bilinmelidir! Ünlülerle dolu bir site içindeki çarpıcı Bel Air arazisi piyasaya çıktı. 2016'da geri satın alınan bu ev, kesinlikle Griffin'in kalbinde özel bir yere sahip, çünkü bu 2020 Yeni Yılında uzun süredir sevgilisi olan Randy Bick ile ikinci düğününün gerçekleştiği yer. Şimdi çift, konak olarak yeni kazılarda görünüyor. şu anda 15.9 milyon $ 'a göre listeleniyor TopTenRealEstateDeals.com .Gömme garajlı odanın önden dış görünümü

(Marc Angeles)Bel Air Crest tenis kortları, golf sahaları ve mükemmel bakımlı manzaralar gibi olanaklar sunsa da, bu 13.336 metrekarelik konağı denen kimsenin evi terk etmek isteyeceğini hayal etmek zor. Sekiz yatak odası, on tam ve iki yarım banyo içeren bu geniş mülk, partiler için mükemmel olan açık bir tasarıma sahiptir.Ferah düzeni ve muhteşem mermer zeminleri ile büyük fuayeden başlayalım. Sağda, istenildiğinde içeriye sıcak hava girmesi için dışarıya açılan geniş Fransız kapılar ile zarif ama davetkar bir oturma odası var.

Geniş fuaye

(Marc Angeles)ist Brad Pitt aus Jennifer Aniston
Oturma odası

(Marc Angeles)

Arkadaşlarınızla veya ailenizle rahatlamak için mükemmel görünen bir aile odasına doğrudan akan büyük, açık bir mutfak dahil olmak üzere ana yaşam / eğlence alanlarından birine girişten aşağı doğru devam edin.

Mutfak

(Marc Angeles)

Toplanma alanı

(Marc Angeles)

Aile odası

(Marc Angeles)

Wie alt ist Lionel Richie Frau?

Üst kattaki ana süit muhteşem dağ manzaralarına, 1100 metrekarelik bir balkona, iki büyük gömme dolaba ve muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en kıskanılacak küvet düzenlerinden birine sahip çarpıcı bir banyoya sahiptir.

Ana yatak odası

(Marc Angeles)

Klozet

(Marc Angeles)

Ana banyo

(Marc Angeles)

Evdeki diğer odalar arasında rahat bir ev sineması ve 1000 şişe şarap alabilen geniş bir şarap mahzeni bulunmaktadır.

ist Dolly Partons Ehemann tot
Ev tiyatrosu

(Marc Angeles)

Angelina Jolie und Kate Hudson
Şarap mahzeni

(Marc Angeles)

Arka bahçe, bir çardak ve 25.000 galonluk sonsuzluk havuzu ile tamamlanan geniş toplanma alanlarına sahip, gerçekten inanılmaz manzaralar sunan, daha az etkileyici değil.

Arka bahçe

(Marc Angeles)

Sonsuzluk kenarı havuzu

(Marc Angeles)

Ev şu anda listelenen Bravo’nun ile Milyon Dolarlık Liste başrollerinde Douglas Elliman'dan Josh ve Matt Altman.