Charlize Theron erkekleri korkuttuğu için arkadaşlarına nasıl daha cana yakın olunacağını mı soruyor? Bu hafta magazin dergilerinden birinde sahte önermeler bu. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre TAMAM MI! , Bomba star çok otoriter olduğu için bir randevu alamadı. İddia edilen bir kaynağın, “Erkekler, onun kendine olan güveni ve açık sözlülüğü ile imtihan edilmektedir. Onun huzurunda küçülürler. 'Sözde içeriden biri, Theron'un erkekleri uzaklaştırmamak için flört taktiklerini değiştirdiğini söylemeye devam ediyor. 'Nasıl daha cana yakın olunabileceği konusunda arkadaşlarından tavsiye alıyor. Daha önce yemeğe çıkıp mezeler gelmeden önce 100 soru sorardı, sonra neden ikinci randevu olmadığını merak ederdi. '

Görünüşte sahte olan ihbarcı, oyuncunun da 'biraz neşelenmeyi ve biraz gülmeyi ve olayları o kadar ciddiye almamayı öğrendiğini' söylüyor. 'Kaynak', 'Charlize hiçbir zaman kendi hayatı üzerinde bu kadar uğraşmak zorunda kalmadı, ancak doğru adamı bulmak istiyorsa bunun gerekli olduğunu biliyor.'

tim mcgraw glaubenshügel brechen auf

Derginin makalesi kesinlikle doğru değil. Geçen yıl, Theron dedi Howard Stern Gösterisi tesadüfen flört ediyor ama bu hayatının hayati bir yönü değil. Oyuncu, iki çocuğu büyüdükçe 'zamanın biraz daha açıldığını', ancak bir ilişki bulma konusunda 'hiçbir baskı' olmadığını açıkladı. Çok basit bir hayat yaşıyorum. Ben yüksek bakım gerektiren bir insan değilim, ”diye ekledi.

Wo lebt Tony Lopez?

Geçtiğimiz Ekim, Theron söyledi Cazibe 'çok uzun zamandır bir ilişki içinde değildi' ve 'asla evlenmek istemedi.' 'Bunlar benim için zor olmayan şeyler çünkü doğuştan benim gerçeğim.' Theron aşk hayatından hüsrana uğramaz, erkekleri korkutmaz. Kendini fazla ciddiye aldığı fikir de doğru değil. Harika bir mizah anlayışı olduğunu görmek için aktrisle neredeyse her röportajı izleyebilirsiniz. Yine de Dedikoducu Polis Theron'a yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize raporun saçma olduğunu garanti etti.

Bu ilk olmayacak TAMAM MI! aşkı bulmak için mücadele eden oyuncu hakkında bir hikaye uydurmuştur. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Sandra Bullock, Theron'un bir erkek arkadaş bulmasına yardım etmeye çalışıyordu. . O makale aynı zamanda tam bir kurguydu.

Bu arada, tabloid geçen yıl bu kez ısrar etti Theron, Brad Pitt ile çıkıyordu. . Yani, korkuttu mu Bir Zamanlar Hollywood'da star? Derginin son makalesi Pitt'den hiç bahsetmiyor ve Theron da onları çevreleyen romantik söylentileri reddetti. Söylemesi güvenli TAMAM MI! oyuncunun kişisel hayatına dair sıfır içgörü var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.