Bir tabloid iddiaları Charlize Theron hamile ve bebek ait olabilir Brad Pitt , Adam Driver veya Zac Efron . Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çürütebilir. Oyuncu bir çocuk beklemiyor ve bu aktörlerin hiçbiriyle romantik bir ilişki içinde olmadı.

Wie viel ist mrbeast vermögend?

'Charlize’nin Bebek Babası Bilmecesi' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor KB . Ekteki makale, aktrisin bir bebek yumruğu yaptığını iddia ediyor ve şimdi 'rapor edilen atışlarından biri büyük bir şok yaşıyor.' Sözde bir kaynak çıkış noktasına, 'Kilo almış, ancak yalnızca ortasından geçmiştir' dedi. Kesin olarak hamile olduğunu söyleyebilirim - tek şey, sonsuza kadar düzgün bir ilişki yaşamamış olması. Eğer hamile olsaydı, bu bir kaza olurdu, bu yüzden ünlü baba yere serilecek. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Theron'un bir dizi ünlü adamla “bağsız ilişkilerin” tadını çıkardığını söylemeye devam ediyor. Geçen yıl Breitling saatleri için bir kampanya için birlikte çalıştığı Pitt'in bu taliplerden biri olduğu söyleniyor. O reklam kampanyasına da dahil olan sürücü, olası baba olarak anılan başka bir isimdir. İyi ölçü için Efron denkleme atılır. Theron, Efron ile hiç çalışmadı, ancak aynı bölümde yer aldılar. Graham Norton Gösterisi bu yılın başlarında.

Bilinmeyen bahşişçi ekliyor, “Charlize en ateşli aktörleri seçti. Ama kim yatarsa ​​yatsın, annesini tutuyor. Hamile kalırsa, kesinlikle çocuk sahibi olur. Bunu bir mucize olarak görürdü! '

Magazin raporu tam bir çılgınlık. Theron, Pitt ile çıktığı söylentileri yalanladı. açık Ellen Degeneres Gösterisi Ekimde. Aktris, 'Benim bile bilmediğim bütün bir ilişkim vardı,' diye şaka yaptı. Yakın zamanda ile röportaj New York Times , Pitt kaydetti , 'Son iki veya üç yıldır kaç kadınla çıktığımı söylediklerini bilmiyorum ve hiçbiri doğru değil.' İki film yıldızı asla bir araya gelmedi.

Bu arada Driver, 2013'ten beri aktris Joanne Tucker ile evlidir. KB ya bunun farkında değil ya da karısını aldattığını öne sürüyor, bu da temelsizdir. Efron’un bu sahte makaleye dahil edilmesi tamamen rastlantısaldır. Yine de Dedikoducu Polis derginin makalesinin saçma olduğunu doğrulayan Theron'a yakın bir kaynağa ulaştı. Oyuncu hamile değil, ünlü erkeklerle gizli flörtleri de yok.

Belirtilmelidir, Theron, Los Angeles galasında oldukça açık bir elbise giymişti. Bomba geçen hafta. Oyuncu, kırmızı halı resimlerinin hiçbirinde bir bebek yumruğuna sahip değil. Çünkü beklemiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.