Oldu Charlize Theron 'Hollywood'daki en nefret edilen kadın' olarak kabul edildi? Geçenlerde bir tabloid bu iddiayı yaptı. Dedikoducu Polis konuyu araştırdık ve kendi sonuçlarımıza vardık.

Göre National Enquirer , 'Cesur' Charlize Theron Aktris birkaç erkek ünlüyü ve hatta 'Tinseltown'un kendisini' 'mahvettikten' sonra çok ileri gitti. İsimsiz kaynaklar, sözüm ona, telefonla çalışmanın nasıl bir şey olduğunu anlattı. Eski koruma yıldız çıkışına, ispiyonlayarak, “Charlize sinirleri salladı ve emir komuta zincirinin alt ve üstündeki insanları üzdü. Kimsenin onunla çalışmaktan gerçekten hoşlanmadığı bir noktadaydı. 'Kaynak, daha sonra Theron'un çalışmakta zorlandığı iddia edilen tüm nedenleri listeleyerek, 'Sert görüşleri, aşağılayıcı sözleriyle ve başka birini dinlemeyi inatla reddetmesiyle herkesin gününü karartıyor. Çok zor olabileceği için arkadaşlarını kaybediyor. '

Çıkış daha sonra Theron'un görünüşte bir avuç erkek ünlüyü 'mahvettiği' birkaç olayı hatırladı. İlk önce Theron’un Mad Max: Öfke Yolu başrol oyuncusu Tom Hardy. Snitch, 'Tom'u güvensiz olarak aradı ve başının üzerinde olduğunu düşündü, kısa ve o kadar da sevimli değil,' diye ısrar etti ve ekledi, 'Charlize, Tom'un orijinal Mad Max olan Mel Gibson'ı takip etmek için kötü bir aday olduğunu bilmesine izin verdi.'

Das sind wir, die Justin Hartley besetzt haben

Charlize Theron, Hollywood'a Karşı

Theron, çıkışta 'sinsi tokatlamak' dediği şeyde, filmin yayınlanmasından beş yıl sonra Hardy'nin Mel Gibson'ın Mad Max ayakkabılarını doldurmaya çalışırken yaşadıklarıyla ilgili yeterli 'empati' sahibi olmadığını itiraf etti. Theron’un dilinin keskin ucunu yakalayanlar sadece yardımcı yıldızlar değil.

Jennifer Aniston hat ein Baby

Eski ortaklarından en az biri olan aktör Sean Penn, aktrisin kendisi ile Penn'in nişanlandıklarına dair söylentileri ısrarla yalanlamasından sonra acı çektiğini hissetti. Kaynak, 'Randevularının zaman kaybı olduğunu düşünüyor ve bunu kötü bir deneyim olarak yazdı' dedi.

Steven Seagal bile kendini Japonya'da dövüşen dövüş sanatları uzmanının çevrimiçi videosuyla dalga geçen Theron'un yanlış tarafında buldu. İçeriden biri Theron’un Seagal hakkındaki görüşleri hakkında şunları söyledi: 'Steven Seagal’dan sadece sahte olduğunu düşündüğü için değil, kadınlara davranış biçimi nedeniyle de nefret ediyor.' Theron da sözde Hollywood'u kadınların karşı karşıya olduğu 'gerçekçi olmayan standartlar' ve 'yaşçılık' için 'çarptı'. Kaynak, Theron’un açık sözlü doğasıyla birleşen bu görüşlerin, muhtemelen hem profesyonel hem de kişisel yaşamında oyuncu için işleri daha da zorlaştıracağını belirtti. 'Charlize durmayacak ama ağır bir bedel ödüyor. Yakında Hollywood'da bir arkadaşı kalmayacak! '

Charlize Theron’un 'Kan davalarının' Gerçeği

Charlize Theron ve Tom Hardy arasında sette kesinlikle gerilim olduğu doğru olsa da, o zamandan beri köprünün altında su oldu. İki yıldız da kabul etti ile röportaj New York Times Mayısta. The Enquirer Tabii ki, Theron’un sözlerini makalelerinde bağlamının dışına çıkardı ve Oscar ödüllü eski rol arkadaşına 'kedi gibi bir vuruş' yapıyormuş gibi görünmesini sağladı, ama bu gerçeklerden daha fazla olamazdı.

Çekimler Mad Max: Öfke Yolu katılan herkes için yorucu bir deneyimdi. Oyuncu, acımasız soğuk kış aylarında Namibya'da çekildi ve bu, bir aktris olan Riley Keough'un hipotermiye maruz kalmasına neden oldu. Çekirdek oyuncu kadrosunun çoğu, birkaç ay boyunca bir kamyonda bir araya getirilirken inanılmaz derecede kısa sekanslar çekmek zorunda kaldı. Sette gerilim olmasaydı çok daha şaşırtıcı olurdu. Ne olursa olsun, film bittikten ve Hardy ile olan deneyimini yansıtmak için beş yıl kaldıktan sonra Theron, “Sanırım kendi korkumdan dolayı birbirimize 'Bu,' demek yerine kendimizi korumak için duvarlar örüyorduk. senin için korkutucu ve benim için de korkutucu. Birbirimize karşı nazik olalım. '

Hardy, Theron’un değerlendirmesine katılarak, “Katılıyorum. Sanırım geriye dönüp baktığımda birçok yönden kafamın üstündeydim. İkimiz üzerindeki baskı zaman zaman çok fazlaydı. İhtiyacı olan şey bende daha iyi, belki de daha deneyimli bir ortaktı. ' Her iki oyuncu da durumu nasıl ele aldıklarında bir hata yaptılar, ancak parmaklarını birbirlerine doğrultmamayı tercih ettiler ve bunun yerine durumu daha iyi hale getirmek için farklı şekilde neler yapabileceklerini düşündüler. Theron’un Penn hakkındaki yorumlarına gelince… tüm yaptığı ateşli bir şekilde nişanlandıklarını inkar etmekti. Ve Steven Seagal ile dalga geçtiği için Charlize Theron'u seçmek biraz haksızlık gibi görünüyor, çünkü hemen hemen herkes tarafından alay edildi yıllardır şimdi. Theron, 'Hollywood'un en nefret edilen kadını' mıydı? Kesinlikle hayır, Dedikoducu Polis bulundu.

Theron'un üzerinde çalışılması zor olduğu iddia edilen daha fazla söylentinin yeniden ortaya çıkması şaşırtıcı değil. Geçen yıl, Yaşam tarzı bunu bildirdi Theron 'zor' oluyordu sette Bomba . Dedikoducu Polis durumun böyle olmadığını kanıtladı. Şaşırtıcı değil ki, Enquirer bu son dedikodunun arkasında, çünkü bu, Jennifer Aniston ve Theron, Brad Pitt konusunda anlaşmazlığa düşmüştü . Dedikoducu Polis Arkadaşsız iddialar kadar gülünç söylentinin yanlış olduğunu kanıtlamak için kanıt buldu.

Rock of Love 3 Gewinner

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.