Arasında romantizm gelişmiyor Charlize Theron ve Channing Tatum düzmece bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis önermeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.

'Charlize & Channing: Başladı!' son sayısında bir başlık okur KB . Değil ama beraberindeki makale iki yıldız arasında 'kıvılcımlar uçuyor' diyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye Tatum'un 'telefon numarasını ele geçirdiğini' söyler, ancak bunu nasıl yaptığına dair herhangi bir ek ayrıntı vermez.Sözde bahşişçi, 'Yüzde 100 ilgileniyor' diyor. 'O, ilgiyi çok seviyor ve 2013'teki Oscar'larda birlikte dans ettiklerinde büyük pırıltılar verdiğini ilk itiraf eden kişi.' İkisi aslında 2013 Akademi Ödülleri'nde sahnede birlikte dans ettiler, ancak bu haber, çıkışın hikayesine herhangi bir geçerlilik katmıyor. Şüpheli kaynak, 'Sadece ona doğru bir şekilde çıkma teklif etmesini bekliyor, ancak Channing'in ona biraz ilgi duyduğunu söyleyebilir,' diye ekliyor şüpheli kaynak. Normal tipi olmasa da bunun nereye varacağını görmek istiyor.

Wie ist Bob Marley wirklich gestorben?

Görünüşe göre hayali içeriden biri şöyle devam ediyor: 'Onun zihninde iyi, çocuklarla arası iyi ve belli ki ateşli, bu yüzden kesinlikle denemeye değer. Önümüzdeki ay Oscar için bir randevu almaya hevesli ve Channing hardalı kesebilir. '

Blake Shelton und Gwen Stefani bekommen ein Baby

Bu, yalnızca sayfalarında var olan çok rastgele bir aşk bağlantısıdır. KB . Bu hikaye icat edilmiş gibi görünüyor çünkü Theron bekar ve Tatum bir yıl çıktıktan sonra son zamanlarda Jessie J'den ayrıldı. Bununla birlikte, not edilmelidir ki Tatum ve Jessie J birlikte vakit geçiriyorlar. Los Angeles'ta geçen hafta falan. Şarkıcı, 6 yaşındaki kızıyla birlikte bir gezide oyuncuya bile katıldı.

Dedikoducu Polis eski sevgililerin tekrar bir araya gelip gelmediğini onaylayamadı. Arkadaşça kalmaları olasıdır, ama ne zaman İnsanlar dergi bölünmeyi bildirdi, güvenilir çıkış, Tatum'un 'kariyeri ve bir baba olarak çok meşgul olduğunu' belirtti. Son ayrılığının kısmen yoğun programından kaynaklandığını düşünen aktörün artık Theron'u kovalaması pek olası değil. Daha da az olasılıkla, Atomik Sarışın hala eski sevgilisiyle takılırken yıldız.

Magazin raporu da bir varyasyondur. Yaşam tarzı geçen hafta çürüttüğümüz hikaye. O dergi iddia etti Seth Rogen, Theron ve Tatum arasında bir randevu ayarlamıştı. . Bu son makale, Knocked Up yıldız, ancak anlatı doğru değil. Theron'a yakın bir kaynak, bize onunla bir aşk geliştirdiği fikrinin 'sıfır gerçek' olduğunu söyledi. Sihirli Mike star.

Ayrıca herhangi birinin Theron hakkındaki haberlerini şuradan alması da akıllıca olmaz. KB . Daha geçen ay Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Theron hamileydi ve bebek aitti Brad Pitt, Zac Efron veya Adam Driver'a. Doğal olarak, bu son makale bu çılgın senaryodan hiç bahsetmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Steven und Justin in meinem 600-Pfund-Leben