Are Channing Tatum ve Charlize Theron flört? Sadece bu haftanın magazin dergilerinin fantastik dünyasında. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen yanlış buldu.

'Channing ve Charlize DATING!' ilan etmek TAMAM MI! iki yıldızın resimlerinin altında, birlikte poz veriyormuş gibi görünmesi için photoshop uygulandı. Derginin ana delili, ikisinin yıllardır birbiriyle ilgilendiğini iddia eden kimliği belirsiz bir 'içeriden' kişidir. 2013 yılında Oscar'da birlikte bir dans gösterdiler ve içeriden birinin söylediği gibi aralarındaki “büyük kimyayı” ortaya çıkardı. Ancak 2019'un sonuna kadar hem bekar hem de iddiaya göre işleri resmileştirmeye hazır değillerdi.Şüphe uyandıracak şekilde ayrıntılı bir anlatımda içeriden biri, Tatum’un şarkıcıyla olan son ayrılığının ardından şunu söylemeye devam ediyor: Jessie J, Theron 'ortak arkadaşları aracılığıyla onunla ilgilendiğinin bilinmesine izin verdi ve sonra bir gün telefonu çaldı ve Channing oldu.' Sözde 'yoğun' fiziksel çekiciliğe rağmen, ikisi 'her geçen gün filizlenen romantizmi yaşıyorlar.'

Bu bahşişçinin aşırı aktif bir hayal gücüne sahip olup olmadığı veya yalnızca Tamam! ’S kendi fantezi dünyası Dedikoducu Polis bu hikayeyi yanlış olarak çürütebilir. Geçen Nisan, makalenin de belirttiği gibi, Theron kendini 'şok edici derecede müsait' olarak tanımladı ile bir röportajda Bu gece eğlence . Bununla birlikte, Tatum ile herhangi bir romantizmi destekleyecek hiçbir kanıt yoktur. Hem Tatum hem de Theron'un temsilcileri, ikisinin romantik bir ilişki içinde olduğuna dair söylentileri reddeder. Her şey uyduruldu.

Dahası, Tatum artık piyasada değil. 24 Ocak'ta aktör, Instagram'da bunu doğruladı. o ve Jessie J tekrar bir araya geldi geçen ayki kısa bölünmelerinin ardından. Çift birlikte kırmızı halıda göründü aynı gün. Anlaşılan TAMAM MI! hikayesini bu olaylardan önce uydurdu, ancak basıma gitmeden önce sahte makaleyi çekmeye zahmet etmedi.

Tamam! ’S Hikaye, olası bir Tatum / Theron ilişkisi hakkında son zamanlarda yapılan uydurma söylentilerin yalnızca en yenisidir. Bu Ocak ayı başlarında, Dedikoducu Polis benzer bir hikayeyi çürüttü KB üzerine spekülasyon yapmak iki yıldız arasında gelişen romantizm. Ondan önceki hafta, Yaşam tarzı Theron’un Seth Rogen’ın Uzun atış ortak yıldız, vardı onu ve Tatum'u bir randevuya ayarla. Tatum ve Jessie J yeniden bir araya gelince, magazin dergileri bu gülünç efsaneden vazgeçmek akıllıca olacaktır. Asla herhangi bir gerçek kabul edilmez ve zaman geçtikçe bu giderek daha açık hale gelir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.