Charlize Theron randevu alamıyor musun? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Göre TAMAM MI! oyuncu depresyonda çünkü aşk hayatı yok ve kimse ona çıkma teklif etmiyor. Sözde 'içeriden' biri dergiye, 'Onu aşağı çekiyor. Arkadaşlarından kendisine tuzak kurmalarını istemeye başladı. Herkes erkeklerin onun için sıraya girdiğini varsayıyor, ancak çoğu zaman ona çıkma teklif etmek için fazla niyetliler. 'Prizin şüpheli kaynağı, Theron'un 'sektörde birçok erkek arkadaşı olduğunu, ancak son zamanlarda bir ilişkinin samimiyetini özlediğini' söyleyerek devam ediyor. Sözde ihbarcı ayrıca, oyuncunun iki çocuğunun zamanının çoğunu tükettiğini ve bu da onu 'kendi yaşındaki insanların şirketi' için çaresiz bıraktığını iddia ediyor. 'Yakında birini bulamazsa, bir arkadaşlık sitesine bile katılabilir,' diye ekliyor varolmayan içeriden biri.

Bununla birlikte, magazin gazetesinin makalesinin her yönü kanıtlandığı şekilde doğru değildir. Geçen ay, Theroux söyledi Merhaba! dergi çıkmaya ilgisi yok şu an için. Aktris, dedikodu dergisinin anlatısının tam tersine, 'Bazen arkadaşlarım bana tuzak kurmaya çalışır ve ben şunu söylerim:' Şu anda gerçekten zevk alacağım bir şeyden daha fazla iş gibi geliyor 'dedi.

Garth Brooks heiratete Trisha Yearwood

Piyasanın yıldızın yakında çevrimiçi buluşmaya dönebileceği iddiası da yanlış. Theron, 'The Ellen DeGeneres Show' da dedi Geçen yıl Chelsea Handler'ın onu ünlü bir flört uygulamasına katılmaya ikna etmeye çalıştığını, ancak bunu 'garip' bulduğunu gösterdi. Oyuncu, kendisinin 'eski moda' olduğunu ve biriyle şahsen tanışmayı tercih edeceğini söyledi. Dedikoducu Polis ayrıca Theron için bir temsilciye de ulaştı, ancak aktrisin kendi itiraflarına göre, prodüksiyonun hikayesinde hiçbir gerçek yok.

Bunlara ek olarak, TAMAM MI! film yıldızı hakkında doğru haberler almak söz konusu olduğunda pek güvenilir bir kaynak değildir. Dedikoducu Polis geçenlerde dergiyi yanlış bir şekilde bildirdiği için bastı Theron, Prens Harry ve Meghan Markle’ın düğününe gidiyordu. . Açıkçası, oyuncu geçen hafta sonu törene katılmamıştı.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için tabloid'e seslendi Theron ile bir kan davası vardı Öfkeli Kaderi başrol oyuncusu Vin Diesel . Sahte makale, bir röportaj sırasında rol arkadaşının öpüşme becerileriyle şakacı bir şekilde alay eden aktrise dayanıyordu, ancak ikisi gerçek hayattaki herhangi bir savaşta yoktu. Aktrisin flört hayatını çevreleyen bu son makale de aynı derecede dayanaksız.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.