Charlize Theron ve Alexander skarsgard birkaç yanlış rapora rağmen çıkmıyorlar. Dedikoducu Polis sadece romantizm söylentilerini çürütebilir. İkisinin bir öğe olmadığı söylendi.

Göre Yaşam tarzı , yıldızlar yaklaşan Seth Rogen komedisini çekerken bir romantizmi yeniden alevlendirdi Flarsky Sözde 2012 yılında çıktıktan sonra. İçeriden biri olduğu iddia edilen biri dergiye şöyle diyor: 'Sette flört ediyorlar ve takılıyorlar. Yapabildikleri kadar gizli tutuyorlar ama saklaması zor. İkisi de bu romantizmin geri dönmesinden çok memnunlar. ' Unutulmamalıdır ki, ikisinin bir çift olduğu asla teyit edilmemiştir. Söylenti, altı yıl önce Hollywood'daki Soho House'da bir grup diğer arkadaşla görüldükten sonra kısa bir süre ortaya çıktı.Yine de, prizin sözde kaynağı şöyle diyor: 'Charlize, ne istediğini bilen ve sadece peşinden koşan bir kadın. O zamanlar bunu İskender'le yaptı ve şimdi yine yaptı. ' Oradan, şüpheli bahşişçi, Skarsgard'ın oyuncuya 'küfrettiği ve kötü bir mizah anlayışına sahip olduğu' için çekici geldiğini söylerken, 'ciddi bir adam, derin düşünür' ve 'film tutkunu' olduğu için ona çekildiğini söylüyor. ona.' 'İçeriden' biri, Theron'un tipik olarak 'herhangi biriyle ciddi olma konusunda ürkek' olduğu sonucuna varır, ancak rol arkadaşı için ayarını değiştirmektedir.

Joel Osteen enthüllt den Grund für seine Scheidung

Magazin dergisinin sahte hikayesi burada parçalanıyor. Dergi, ikilinin şu anda 'sette flört ettiğini' ancak Flarsky çekimleri Ocak ayında tamamlandı. Theron bir Instagram gönderisinde duyuruldu . Derginin 'kaynağı', oyuncunun kişisel hayatını gerçekten bilseydi, o kişi, kendisinin ve Skarsgard'ın filmlerini yaklaşık altı ay önce bitirdiğinin farkına varırdı.

Was ist mit Frank auf amerikanischen Pickern passiert?

O esnada, Theron bekar olduğunu ve flört etmekle ilgilenmediğini söyledi. Nisan kadar yakın zamanda. İle bir röportajda Merhaba dergi aktris, flört etmenin 'gerçekten zevk alacağım bir şeyden çok iş gibi hissettirdiğini' itiraf etti. 'Sanırım yeniden çıkmaya başlamadan önce bu zihniyetimi değiştirmem gerekecek' diye ekledi. Theron’un kendi sözlerine ve olayların zaman çizelgesine dayanarak, derginin hikayesi bir türlü ortaya çıkmıyor.

Ayrıca HollywoodLife gibi dedikodu yayınlarını ve Kadınlar Günü düzmece romantizm söylentilerini yeniden gündeme getirdi, ancak tek bir meşru haber kuruluşu Theron ve Skarsgard'ın bir çift olduğunu bildirmedi. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis ayrıca oyuncuya yakın bir kaynakla görüştü ve bize kendisinin ve Skarsgard'ın birlikte olmadıklarını anonimlik koşuluyla anlattı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.