Tabloids geçen yıl şunu bildirdi: Channing Tatum teklif etmeye hazırlanıyordu Jessie J ve ikisi birlikte bir aile kurmaya hazırdı. Dedikoducu Polis bu söylentileri araştırmak için zaman ayırdı ve tamamen sahte oldukları sonucuna vardı. Hikayedeki gülünç ayrıntılara rağmen Tatum, İngiliz şarkıcıdan kendisiyle evlenmesini istemeye hazırlanmıyordu.

Channing Tatum’un sahte yüzük araması

Geçen yıl bu zamanlarda, Star Channing Tatum'un Jessie J'ye evlenme teklif etmek için mükemmel yüzüğü aradığını bildirdi. Sihirli Mike yıldız, bir kaynak çıkışa gizlice girdi. Şüpheli ve adı açıklanmayan 'arkadaş', 'Nihai 'evet' yüzüğünü istiyor ve Tiffany ve Neil Lane gibi tüm üst düzey kuyumcuların seçeneklerine ve ABD dışındaki eski mücevherlere bakıyor' dedi. Yeterince pahalı bir yüzüğün Jessie J'den bir “evet” garantisi vereceği fikri iğrenç değil, ancak kaynak devam etti.Channing Tatum, ayrılığından sonra çıkmaya başlar başlamaz Jessie J'ye aşık olmuştu. eski karısı Jenna Dewan'dan içeriden biri, bu yüzden 'zaman kaybetmek istemiyor' diye ısrar ediyor. 'Ama yine de bunu doğru şekilde yapmaya kararlı - bulabileceği en iyi mücevherden başlayarak.' Aceleciliğinin nedenlerinden biri mi? Yayın için ayrı bir 'casus' çifti bir doğurganlık kliniğinde gördüğünü iddia etti, burada ikisi 'rahat ve mutlu' görünüyordu ve Channing Tatum’un eli Jessie J’nin dizinde bekleme odasında birlikte oturuyordu. Elbette bu iddia edilen ziyaretin başka bir kanıtı yok, sadece başka bir anonim, doğrulanmamış kaynağın sözü.

Sözde 'yakın arkadaş', 'Channing gerçekten hayatının geri kalanını Jessie ile geçirmek istiyor,' diye devam etti, ancak çıkış noktası bunun kimin yakın arkadaşı olduğunu açıklamadı. 'Gelecek için ne istediklerinden bahsediyorlardı ve ikisi de' Sen! 'Dediler. Bu, orada her şeyi söylüyor. Channing'in yüzüğü takması uzun sürmeyecek. ' Ne yazık ki, bu hikayedeki bilgilerin hiçbiri gerçeğe uzaktan yakın değil.

Jessie J hamile değildi ya da oyuncuyu takip ediyordu

Dedikoducu Polis bu söylentiye baktı ve tamamen yanlış olduğuna karar verdi. Aralık 2019'da, çiftin resmi olarak birbirine bağlanmasından bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, ayrıldılar . Ancak bölünme uzun sürmedi ve Ocak 2020'nin sonunda Channing Tatum ve Jessie J tekrar birlikteydik . Hiçbir noktada bir nişan ilan etmediler ve priz bir bebek sahibi olmak istediklerini iddia ettikten bir yıl sonra sihirli bir şekilde ortaya çıkmadı. Gerçek hayat, magazin gazetelerinin dayatmaya çalıştığı anlatıya nadiren uyuyor.

Tatum ve Jessie J, yüksek profilli romantizmleri sayesinde genellikle magazin dergilerinde fikstürler. KB bu yılın başlarında bildirdi Jessie J, onu geri kazanmak için Tatum'u 'takip ediyordu' . Dedikoducu Polis Şarkıcıya yakın olan ve hikayenin tamamen sahte olduğuna dair şüphelerimizi doğrulayan bir kaynağı kontrol etti. Bu yayınlar, yayınladıkları saçmalığa rağmen, bu ünlülerin kişisel yaşamlarına dair sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.