Channing Tatum başrolde Jüpiter Yükseliyor 2015'te Mila Kunis'in karşısında. Tatum filmi çekerken, karaktere girmesine yardımcı olmak için müziği ilham kaynağı olarak kullandı. Bilim kurgu filmi için, Tatum’un tek müzikal ilham kaynağı Kanye Batı .Sanatçıların rollere hazırlanırken birbirlerini incelemeleri alışılmadık bir durum olmasa da Tatum, bu konuya kendi yönünü veriyor. Oyuncu, film çekerken dinlemesini yalnızca belirli birkaç şarkı veya albümle sınırladığını söylüyor. Tatum, seçmeli dinleme stratejisinin bir örneği olarak, 2014’leri filme alırken Simon ve Garfunkel'in 'The Sound of Silence' adlı şarkısından alıntı yaptı. Foxcatcher . Bu seçim, filmin Tatum'un daha önce oynamadığı çok daha karanlık bir teması ve tonu olduğu için mantıklı. Caine'i canlandırırken Jüpiter Yükseliyor Ancak oyuncunun biraz daha heyecanlı bir şeye ihtiyacı vardı.Kanye West daha iyi hale getirebilir

West’in ikinci albümü, Geç kayıt , oyuncunun filmi çekerken dinlemeyi en sevdiği müzikti. Tatum, West’in ikinci sınıf stüdyo albümünün, rol için “heyecan” kazanmasına yardımcı olmaktan sorumlu olduğunu söyledi. 'Beni heyecanlandırıyor ve heyecanlandırıyor, ancak öfkeli gibi değil,' iyi hissediyorum 'gibi,' aktör bir röportajda belirtti GQ . Maalesef West, oyuncuya her cephede yardımcı olamadı.

Oyuncu ayrıca karaktere benzemenin de bir zorluk olduğunu paylaştı. Tatum’un karakteri genetik olarak tasarlanmış yarı insan yarı köpek bir askerdi. Bu, Tatum'un tuhaf ve inandırıcı arasında bir yerde fiziksel bir dönüşüm geçirmesini gerektiriyordu. 'Sadece bakmadığımdan emin olmak istedim Genç Kurt ya da onun gibi bir şey, ”diye şaka yaptı Tatum. Nihayetinde, filmin genel olarak kötü karşılanmasına rağmen albüm, Tatum'un çabaları için biraz övgü kazanmasına yetecek kadar odaklanmasına yardımcı olmuş gibi görünüyor.West’in müziğinin, diğer sanatçılar da dahil olmak üzere birçok insana ilham verdiği biliniyor. Geç kayıt ilk olarak Ağustos 2005'te piyasaya sürüldü ve listelerde bir numara oldu İlan panosu 200. Eleştirmenlerce beğenilen albüm, 'Gold Digger' ve 'Touch the Sky' da dahil olmak üzere rapçinin en büyük hitlerinden birkaçını içeriyordu.

Channing Tatum söylediklerini duydu

Tatum, özellikle aşk hayatıyla ilgili olarak çoğu zaman gerçek olmayan bir dedikodunun konusu olmuştur. The Beyaz Saray Düştü Oyuncu 2018'de eski karısı Jenna Dewan'dan ayrıldı ve ikisi kızlarının velayetini paylaştı. Tatum, çiftin geçen yılın sonundan önce ayrılmasından önce şarkıcı Jessie J ile yaklaşık bir yıl çıktı. İkisi o zamandan beri yeniden bir araya gelse de, oyuncu hala söylentilerle büyüyor. Sadece bu hafta Dedikoducu Polis Tatum'un aktris Charlize Theron ile yakınlaştığı söylentisini çürüttü .

Batı da magazin hikayelerine bağlanmıştır. Aralık 2019'da, Dedikoducu Polis bir söylenti patlatmak karısı Kim Kardashian, dini maskaralıklarını durdurmazsa onu terk edeceğini . Çifte yakın olduğu iddia edilen bir kaynak, Kardashian'ın kocasının aşırı hevesli dini kurallarından bıktığını ve ondan boşanmak istediğini iddia etti. Bu söylentiyi tamamen yalan ve uydurma olarak derhal çürüttük.ist Ellen Degeneres mit Portia verheiratet