Channing Tatum ve Jenna Kurulu bu ayın başlarında ayrıldıklarını duyurdu. Çiftin 2 Nisan duyurusundan bu yana geçen haftalarda, magazin gazeteleri neden ayrıldıkları ve planlarının sözde ileriye gittiği hakkında pek çok yanlış hikâye satıyorlardı. Dedikoducu Polis gerçekleri tüm kurgudan ayırabilir.KURGU: Channing Tatum ve Jenna Dewan, 'sert kavgalar ve kıskançlık' nedeniyle ayrıldı. Radar Çevrimiçi .
GERÇEK: Site, aktörün karısının önünde kadın hayranlarla flört ettiği iddia edilen savaşlar da dahil olmak üzere, ayrılığın ardında 'karanlık sırlar' olduğunu iddia etti. Ayrıca Dewan'ın kocasına diğer kadınlara güvenmediği de iddia edildi. Dedikoducu Polis kayıtta aktrisin sözcüsü tarafından anlatının 'tamamen yanlış ve tamamen uydurma dedikodu' olduğu söylendi. Oyuncunun temsilcisi de bize güvence verdi, 'Bunların hepsi tamamen doğru değil.'mit wem ist caitlyn jenner verlobt

KURGU: Channing Tatum, evlilikleri sırasında Jenna Dewan'ı aldattı. Temasta .
GERÇEK: Magazin gazetesi, Tatum'un neredeyse dokuz yıllık evlilikleri sırasında Dewan'ı aldattığına dair “olası kanıtlar” olduğunu iddia etmek için sosyal medyadaki spekülasyonları ve temelsiz, yıllık söylentileri kullandı. Ama süre Temasta kaynaklarla araştırma yapmaktan veya yıldızların kamplarında doğruluğu kontrol etmekle uğraşmadıysa, Dedikoducu Polis Tatum temsilcisiyle konuştu ve bize hile iddialarının 'kesinlikle doğru ve tamamen saçma' olduğunu söyledi.

KURGU: Jenna Dewan ve Channing Tatum, ayrılıklarının ardından 'birbirlerinden kaçıyorlar'. HollywoodLife .
GERÇEK: Blog, yıldızların kızlarına ortak ebeveynlik yapmayı kabul etmelerine rağmen etkileşime girmediklerini iddia etti. Dewan'ın dağıldıklarından beri Tatum'dan uzak durmak için 'kendi yolundan çekildiği' özellikle iddia edildi. Ancak bir Tatum temsilcisi bize ısrar etti, “Medya hikayeler uyduruyor ve bu suçlamaların hiçbiri uzaktan doğru değil. Channing ve Jenna, tek gerçek olan dürüst ve sevgi dolu bir açıklama yaptı. ' Ek olarak, Dewan’ın kampı Dedikoducu Polis, 'Bu söylentilerin hepsi hayal ürünü. Herkes özel hayatları hakkında spekülasyon yapmakla çok ilgileniyor ve bu ilişkinin iç hayatı hakkında fikir sahibi olduklarını düşünen insanlar var, ancak durum böyle değil. ' İsimsiz kalmak koşuluyla konuşan Dewan içerisinden bilgimiz, 'Hayatlarını arkadaş ve ebeveyn olarak birlikte sürdürmeye sevgiyle karar veriyorlar çünkü ilişkileri böyle büyüdü.'KURGU: Channing Tatum ve Jenna Dewan’ın boşanması çirkinleşiyor. Temasta .
GERÇEK: Dergi, yabancılaşmış eşleri, ayrılmalarının dostane olduğu konusunda yalan söylemekle suçlayarak, 'gerçek hikaye çok daha karmaşıktır' diye ısrar etti. İddia edilen konular arasında, Tatum'un hile yapma olasılığı vardı; bu, yukarıda belirtildiği gibi, zaten çürütülmüş bir fikirdi. Aslında, kuruluşun, çiftin kendilerinin söylediklerine ve sözcülerinin kayıttaki yorumlarda söylediklerine aykırı olan kapak hikayesindeki herhangi bir çekişmeyi destekleyecek hiçbir kanıtı yoktu.

KURGU: Jenna Dewan, Channing Tatum’un kendisiyle olan arkadaşlığından dolayı üzgündü. Kingsman: Altın Çember ortak yıldız Halle Berry'ye göre Sıcaklık .
GERÇEK: Yayın, Dewan’ın sözde kıskançlığının evlilikte gerilime neden olduğunu ileri sürdü ve 'evde olabileceği zaman Halle ile çok fazla zaman geçirdiğini hissettiğini' iddia etti. Dewan'ın temsilcisi hikayenin doğru olduğunu reddetti ve hatta anlattı Dedikoducu Polis , 'İnsanların, kadınların bu gezegende bir arada yaşayabileceklerine ve birbirlerini kıskanmayacağına inanmakta güçlük çekmesi bizim ötesinde.' Ayrıca aktrise yakın bir kaynakla anonimlik koşuluyla da konuştuk, '[Jenna] Halle’nin hayranı ve radikal olduğunu düşünüyor.'

KURGU: Channing Tatum, Amber Heard ile çıkıyor. KB .
GERÇEK: Magazin gazetesi, Sihirli Mike XXL meslektaşları aslında 2015 filminin yapımı sırasında yakınlaşarak 'Jenna seti ziyaret ettiğinde gerilim' uyandırdı. Ayrıca, Heard'ın yakın zamanda 'evliliğinin kayalarda olduğuna dair rüzgâr aldığında, telefonunu havaya uçurmaya ve ondan içki içmesini istemeye başladığı' iddia edildi. Dedikoducu Polis ancak ortak bir arkadaşımız ve kayıtta konuşamayan Heard ile görüştü, ancak bize 'Bu rapor doğru değil. O ve Channing çıkmıyor. ' İnsanlar ayrıca yakın zamanda Heard'ın bekar olduğunu bildirdi.KURGU: Angelina Jolie, Channing Tatum ile çıkmaya çalışıyor TAMAM MI! Avustralya .
GERÇEK: Dergi, Oscar kazanan kişinin yeni bekar oyuncuyu 'sıcak yeni romantik bir olasılık' olarak gördüğünü ve bir proje üzerinde birlikte çalışma kisvesi altında onu 'kovaladığını' iddia etti. Çıkış, Jolie'nin menajeriyle ilgilendiğini iddia etti, ancak bu 'Tatum'u daha iyi tanımak için bir bahane.' Dedikoducu Polis arka planda raporun tamamen uydurma olduğu söylendi ve İnsanlar sadece iki hafta önce Jolie'nin 'flört etmekle hiç ilgilenmediğini' vurguladı.

Ne zaman Tatum ve Dewan, Twitter'da ortak bir açıklama ile ayrıldıklarını duyurdu 'Gerçeğin nasıl kolayca' alternatif gerçeklere 'dönüştürülebileceğine özellikle işaret ettiler.' Ayrılma kararlarının arkasında 'sır veya müstehcen olay' olmadığını açıkça belirttiler ve hayranlarını 'Okumadıysanız' konusunda uyardılar. işte o zaman kesinlikle kurgu. ' Ne yazık ki, bazı vicdansız yayınlar yine de sahte iddialar uydurmaya karar verdi. Fakat Dedikoducu Polis neyin gerçek ve neyin doğru olmayan söylentileri gerektiği gibi vurgulamaya devam edecek.

Tom Cruise verlässt Scientology für seine Tochter

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.